Легковантажні шини Росава

Легковантажні шини Росава

Автошина Росава BC-44
Автошина Росава BC-44

Шина розроблена спеціально для інтенсивного використання на легких вантажівках. Витримує високі навантаження, залишаючись при цьому економічною і зносостійкою

Автошина Росава LTA-401
Автошина Росава LTA-401

Шина забезпечує ідеальне поєднання високої прохідності з комфортом, економією палива і безпекою на дорогах з будь-яким покриттям та незалежно від сезону

Автошина Росава LTW-301
Автошина Росава LTW-301

Зимова шина для комерційних автомобілів. Має високі зчіпні властивості, витримує велике навантаження.

Автошина Росава БЦ-15
Автошина Росава БЦ-15

Всесезонний рисунок протектора забезпечує надійне зчеплення з мокрою дорогою. Центральне зиґзаґоподібне ребро з короткими ножовими прорізами додають шині стабільність, чітке керування.

Автошина Росава БЦ-24C
Автошина Росава БЦ-24C

Шина з всесезонним рисунком протектора, що забезпечує ефектні тягово-зчіпні властивості й надійну стійкість автомобіля на дорогах з різним покриттям в усі пори року.

Ваша ціна1431.60 грн.
Автошина Росава БЦ-34
Автошина Росава БЦ-34

Шина з універсальним рисунком протектора й елементами підвищеної прохідності, що забезпечує ефективні тяглово-зчіпні властивості й надійну стійкість автомобіля на дорогах з різним покриттям в усі пори року.

Ваша ціна0.00 грн.
Автошина Росава Я-245-1
Автошина Росава Я-245-1

Шина з універсальним рисунком протектора, з гарним самоочишенням. Призначена для експлуатації в умовах бездоріжжя, на м'яких ґрунтах, а також на дорогах різних категорій.

Ваша ціна2415.60 грн.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 включені до держпрограми 25% - компенсації
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!