Програма відновлення тракторів

Нове життя трактора

Тракторний завод ТОВ «Укравтозапчастина» візьме на себе Ваші турботи по ремонту та вдихне нове життя у Ваш трактор протягом гарантійного терміну (1 рік експлуатації)! Перевагою такого ремонту є те, що з самого початку, коли трактор потрапляє на завод для ремонту, йому проводиться повна дефекація і визначається об’єм ремонтних робіт. За бажанням, Ви можете бути присутні при повній розборці техніки для її дефектації. Основна дефектація трактора проводиться на дільниці ремонту після проведення демонтажу всіх вузлів та агрегатів для виявлення прихованих дефектів. Весь об’єм робіт і калькуляція вартості також погоджуються з Вами, після чого оформлюються документи на ремонт.

Трактори МТЗ 80/82, 892, 1221 та КИЙ-1400, 600, 400, виробником яких є ТОВ «Укравтозапчастина», і які пропрацювали рік або більше, також мають можливість пройти повну діагностику, при якій кожен вузол буде відкриватися для виявлення прихованих дефектів. Також проводиться регулювання, фарбування, заміна деталей (за необхідністю) та післяремонтні випробування. Після цього, на трактор знову надається гарантія на 1 рік або 1000 годин наробітку.

За Вашим бажанням, трактор може бути модернізовано. На ньому можна модернізувати двигун, гідрообладнання. Можлива зміна моделі з МТЗ 80.1 на модель 82.1 з оформленням відповідних документів, що засвідчують модернізацію в умовах заводу-виробника. Зовнішній вигляд і кабіна також можуть бути модернізовані: облицювання з пластику, тонування скла, встановлення нової панелі приладів з електронним тахоспідометром та додаткового обладнання, такого як кондиціонер, зменшувач ходу, GPS-навігатор тощо.

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!