Вантажні шини Росава

Вантажні шини Росава

Автошина Росава BC-57, У-2
Автошина Росава BC-57, У-2

Шина радіальної конструкції. Рисунок протектора універсального типу забезпечує хороші тягові показники за будь-яких дорожніх умов, сприяє інтенсивному відведенню тепла з критичної зони теплоутворення шини, підвищуючи термін служби

Автошина Росава БЦИ-185
Автошина Росава БЦИ-185

Шина радіальної конструкції. Щільний рисунок протектора дорожнього типу забезпечує оптимальний перехід від руху до гальмування, гарне зчеплення з дорогою при будь-яких погодних умовах.

Ваша ціна5860.80 грн.
Автошина Росава БЦИ-342, У-7
Автошина Росава БЦИ-342, У-7

Шина радіальної конструкції з універсальним рисунком протектора, підвищеної вантажопідйомності. Висока максимальна швидкість, знижені втрати на кочення, збільшена ремонтопридатність.

Ваша ціна0.00 грн.
Автошина Росава И-111АМ
Автошина Росава И-111АМ

Шина радіальної конструкції з дорожнім рисунком протектора, який забезпечує гарне зчеплення з дорогою, низький опір коченню, рівномірне зношування, низький рівень шуму, високу надійність їзди.

Автошина Росава И-309, Д-4
Автошина Росава И-309, Д-4

Шина радіальної конструкції з дорожнім рисунком протектора має низький опір коченню, зменшене ковзання при перемиканні швидкостей, збільшена надійність керованості автобусом і ремонтопридатність.

Ваша ціна0.00 грн.
Автошина Росава И-332
Автошина Росава И-332

Шина радіальної конструкції з дорожнім рисунком протектора. Має низький опір коченню. Знижена маса шини, збільшена стійкість до механічних пошкоджень

Автошина Росава И-337, У-8
Автошина Росава И-337, У-8

Шина радіальної конструкції з універсальним рисунком протектора. Підвищена вантажопідйомність. Зменшена міжцентрова відстань для здвоєних шин до 350 мм замість 370 мм.

Автошина Росава И-Н142Б
Автошина Росава И-Н142Б

Шина радіальної конструкції з універсальним рисунком протектора, який забезпечує гарну їзду на асфальтових і ґрунтових дорогах, чудову керованість і стійкість на поворотах. Висока зносостійкість протектора.

Ваша ціна4801.20 грн.
Автошина Росава ИД-304, У-4
Автошина Росава ИД-304, У-4

Шина радіальної конструкції з універсальним рисунком протектора, який забезпечує гарну їзду на дорогах з асфальтовим і ґрунтовим покриттям. Гарне самоочищення протектора. Підвищена вантажопідйомність.

Автошина Росава КИ-113
Автошина Росава КИ-113

Шина радіальної конструкції з рисунком протектора підвищеної прохідності. Глибокі розчленовані грунтозачепи забезпечують відмінне зчеплення з піщаним і розмитим покриттям, гарне самоочищення.

Автошина Росава О-40БМ-1
Автошина Росава О-40БМ-1

Шина радіальної конструкції з універсальним рисунком протектора, який забезпечує економічність, великий пробіг, гарну їзду на асфальтових і ґрунтових дорогах.

Ваша ціна4837.20 грн.
Автошина Росава ОИ-25АМ
Автошина Росава ОИ-25АМ

Шина з регульованим тиском призначена для експлуатації на автомобілях високої прохідності, переважно в умовах бездоріжжя, на м'яких ґрунтах, а також на дорогах усіх категорій у всіх кліматичних зонах при температурі навколишнього середовища від -60° до +55°С.

Автошина Росава Ф-237
Автошина Росава Ф-237

Шина діагональної конструкції. Рисунок протектора підвищеної прохідності забезпечує самоочищення і хороші тягові зусилля/p>

Автошина Росава Я-307 М
Автошина Росава Я-307 М

Надійна шина з високою прохідністю в умовах бездоріжжя й м'якого ґрунту. Борт покришки виконаний із двома крилами, що забезпечують його жорсткість і міцність при експлуатації.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 включені до держпрограми 25% - компенсації
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!