Kumho

Kumho

Компанія виникла в 1960 році. З 1991 року Kumho є членом десятки найвідоміших світових шинних виробників. Постійні розробки і дослідження, 300 випробувальних вузлів в Південній Америці, Японії, Європі та Південній Кореї дозволяють компанії лідирувати в світі серед виробників шин найсучасніших технологій. Про безпечність та якість продукціі говорить те, що шинами Kumho комплектуються автомобілі на заводах компаній Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Volkswagen. Гума Kumho використовується для автомобілів, літаків, автобусів, сільськогосподарської та промислової техніки, гоночних автомобілів. Автошини Kumho не раз доводили найвищі спортивні характеристики. Сьогодні компанія претендує на виробництво шин для Формули-1. Є також спонсором Європейської Формули-3 і Платиновим партнером клубу Манчестер Юнайтед.

Автошина Kumho KW21
Автошина Kumho KW21

Шина чудово підходить для їзди по місту. Чотири центральні канавки сприяють курсовій стійкості, а велика кількість ламелів забезпечують чудові тягово-зчіпні характеристики на снігу, льоду і мокрому асфальті.

Автошина Kumho KW22
Автошина Kumho KW22

Відмінні тяглові характеристики на обмерзлій дорожній поверхні. Поліпшені гальмування і прискорення на обмерзлих і засніжених дорогах завдяки оптимізованому розташуванню шипів. Інноваційний склад протектору забезпечує велику стійкість при русі по обмерзлих і засніжених поверхнях.

Автошина Kumho KW31
Автошина Kumho KW31

Дані шини мають, так званий скандинавський малюнок протектора, ідеально подходящий для найсуворіших зимових умов. Завдяки збільшенню плями контакту з численними ламелями, вдалося досягти бездоганного зчеплення шини як на укатаному снігу, так і на льоду.