Kumho

Kumho

Компанія виникла в 1960 році. З 1991 року Kumho є членом десятки найвідоміших світових шинних виробників. Постійні розробки і дослідження, 300 випробувальних вузлів в Південній Америці, Японії, Європі та Південній Кореї дозволяють компанії лідирувати в світі серед виробників шин найсучасніших технологій. Про безпечність та якість продукціі говорить те, що шинами Kumho комплектуються автомобілі на заводах компаній Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Volkswagen. Гума Kumho використовується для автомобілів, літаків, автобусів, сільськогосподарської та промислової техніки, гоночних автомобілів. Автошини Kumho не раз доводили найвищі спортивні характеристики. Сьогодні компанія претендує на виробництво шин для Формули-1. Є також спонсором Європейської Формули-3 і Платиновим партнером клубу Манчестер Юнайтед.

Автошина Kumho KC15
Автошина Kumho KC15

Зимова шина з асиметричним рисунком протектору, призначена для автомобілів типу SUV.

Автошина Kumho KW17
Автошина Kumho KW17

Kumho KW17 створювалися для поїздок по міських автострадах, де вони сприяють максимальної ефективності автомобіля і його поліпшеної керованості навіть на високій швидкості.

Автошина Kumho KW21
Автошина Kumho KW21

Шина чудово підходить для їзди по місту. Чотири центральні канавки сприяють курсовій стійкості, а велика кількість ламелів забезпечують чудові тягово-зчіпні характеристики на снігу, льоду і мокрому асфальті.

Автошина Kumho KW22
Автошина Kumho KW22

Відмінні тяглові характеристики на обмерзлій дорожній поверхні. Поліпшені гальмування і прискорення на обмерзлих і засніжених дорогах завдяки оптимізованому розташуванню шипів. Інноваційний склад протектору забезпечує велику стійкість при русі по обмерзлих і засніжених поверхнях.

Автошина Kumho KW31
Автошина Kumho KW31

Дані шини мають, так званий скандинавський малюнок протектора, ідеально подходящий для найсуворіших зимових умов. Завдяки збільшенню плями контакту з численними ламелями, вдалося досягти бездоганного зчеплення шини як на укатаному снігу, так і на льоду.

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!