Росава
Росава
ЗАТ "Росава" - один з провідних виробників шин у країнах СНД. Сьогодні широкий асортимент продукції, що випускається в цих виробничих підрозділах, включає понад 150 типорозмірів шин, які задовольняють потреби 5-ти головних груп автотранспорту вітчизняного чи іноземного виробництва. Це легкові, легковантажні, вантажні автомобілі, сільськогосподарська та будівельно-дорожня техніка.
Бєлшина
Бєлшина
ВАТ "Бєлшина" - одне з найбільших підприємств у Європі, випускає більш 200 типорозмірів шин. Близько 90% шин, що випускаються на підприємстві, є радіальними. Усі види продукції (пневматичні шини) захищені патентами по двом параметрам: конструкція та зовнішній вигляд.
Алтайський шинний комбінат
Алтайський шинний комбінат

Алтайський шинний комбінат - великий російський виробник шин. Комбінат оснащує цеху сучасним обладнанням, у виробництво запускають актуальні моделі шин і автокамери. Триває випуск елітної продукції - авіаційних шин. З 2006 року комбінат випускає сучасні автомобільні шини під власною торговою маркою «Forward».

MICHELIN
MICHELIN
Мішлен постійно прагне до прогресу пересування: шини Michelin роблять автомобіль більш безпечним, поліпшують його технічні характеристики й підвищують задоволення від водіння.
Kormoran
Kormoran

Компанія Kormoran заснована в 1994 році у Варшаві. Під назвою Michelin Polska Sp. z.o.o. ця компанія входить до складу корпорації Michelin, широко відомої в усьому світі. Шини для автомобілів під маркою Kormoran виробляються на заводах Michelin в Угорщині, Польщі та Румунії. Компанія Kormoran розробляє і випускає вантажні шини спеціального призначення: для передньої осі, для задньої осі, для провідної осі і для всіх осей.

BFGoodrich
BFGoodrich
Американська компанія BFGoodrich займається виробництвом покришок для автомобілів з 1910 року. Поступово завойовуючи європейський ринок, в 1989 році компанія Bfgoodrich приєднується до групи компаній Michelin, що призвело до високих результатів. У країнах СНД шини BFGoodrich користуються заслуженою повагою й великим попитом завдяки якості, надійності, довговічності.
Tigar
Tigar

Tigar - провідна сербська холдингова компанія, що випускає близько 4 млн. шин на рік, почала свою роботу в 1935 році. З 1972 року йде виробництво радіальних шин.

Aufine
Aufine

Один з провідних китайських виробників шин для вантажних автомобілів. Займає почесне місце серед п’яти найкращих компаній-виробників шин у Китаї.

Galaxy
Galaxy

Bходить до міжнародного холдингу ATG, спеціалізується у декількох сегментах, забезпечуючи клієнтів ATG виробами та рішеннями, які мають спеціальне застосування для певних робіт.

ANNAITE
ANNAITE

Xingyuan Group - це одне з найбільших підприємств шинної і гумотехнічної промисловості, яке засноване ще у 1994р. Є виробником №1 у Китаї з виробництва вантажних шин та займає 21 місце серед світових шинних виробників.

Armforce
Armforce

Компанія Armforce випускає шини з 2001року, продаж здійснюється в більш ніж 70 країн світу за рахунок конкурентоспроможної ціни та гідної якості.

В асортименті компанії є сільськогосподарські, індустріальні шини, шини для навантажувачів та OTR шини.

DEBICA
DEBICA

Шинна компанія Debica S.A. – це провідний польський виробник пасажирських та комерційних шин. Вона також займає лідируючі позиції на ринку вантажних шин, шин для позашляховиків та сільськогосподарської техніки. Продукція шинної компанії Debica S.A. відповідає усім світовим стандартам та вимогам.

DUNLOP
DUNLOP

Безперечний лідер у розвитку і вдосконаленні пневматичних шин. Компанія займає 5-е місце у світі за об'ємом виробництва шин. Торгова марка DUNLOP належить The Goodyear Tire & Rubber Company, яка володыэ також торговими марками GoodYear, Fulda, Kelly, Debica, Sava.

Kleber
Kleber

Kleber - це французький виробник, який у 2010 році відзначав сторіччя з моменту його створення у Парижі. Історія цього бренду пов'язана з важливими подіями в процесі розвитку шинної індустрії. В 1951 Kleber здійснив революцію в шинній промисловості, створивши першу безкамерну шину.

OVATION і ECOVISION
OVATION і ECOVISION

Шини OVATION і ECOVISION користуються великою популярністю на міжнародному ринку, є основними брендами, розробленими компанією Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd., яка є однією з провідних виробників шин y Китаї.

Qindao Marcher Rubber
Qindao Marcher Rubber

Qindao Marcher Rubber – один з найбільших виробників в Китаї з 18 літньою історією успішної міжнародної співпраці.

SPEEDWAYS
SPEEDWAYS

За три десятиріччя, що минули з моменту заснування, Speedways Rubber Company зарекомендувала себе як один з лідерів по виробництву радіальної і діагональної сільськогосподарської шини в Індії.

Kumho
Kumho

Компанія виникла в 1960 році. З 1991 року Kumho є членом десятки найвідоміших світових шинних виробників. Постійні розробки і дослідження, 300 випробувальних вузлів в Південній Америці, Японії, Європі та Південній Кореї дозволяють компанії лідирувати в світі серед виробників шин найсучасніших технологій. Про безпечність та якість продукціі говорить те, що шинами Kumho комплектуються автомобілі на заводах компаній Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Volkswagen.

Roadshine
Roadshine

Вантажні шини «Roadshine» понад 30 років виробляються на потужностях заводу «Chengshan Cooper» в республіці Китай, і поставляються більш ніж у 120 країн світу. Шини для вантажних автомобілів, автобусів, спецшини «Roadshine» користуються великою популярністю, оскільки мають таку ж якість, як шини відомих брендів «Cooper», «Double Coin», «Austone» і навіть «Hankook», які виробляються на сусідніх конвеєрних лініях і з використанням тих же матеріалів. Відповідають сертіфікатам якості China CCC, United States DOT, European Union ECE, Gulf GCC, Nigeria SONCAP, Kenya PVOC certificates.

Nokian
Nokian

Фінський концерн Nokian Tyres (Нокіан) займається виробництвом шин преміум класу для легкових автомобілів, позашляховиків 4х4, мінівенів і легких вантажівок.

Goodyear
Goodyear

Goodyear - це найбільша в світі компанія з виробництва шин, що присутня на шести континентах, з обсягом продаж $15 млрд. Окрім шин Goodyear, портфель компанії налічує ще багато відомих шинних брендів - Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava та Debica.

Fulda
Fulda

Заснована в 1900 році, Fulda є німецьким виробником шин і випускає високоякісну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію і безпеку, пропонуючи бездоганну якість за помірну ціну.

Sava
Sava

Sava - відомий виробник шин зі Словенії. Щорічно понад мільйон шин Sava, вироблених на різних заводах у Європі, а також в інших країнах, продаються по всьому світу.

Nexen
Nexen
Південнокорейська компанія Nexen є одним з найбільших азіатських виробників автомобільних покришок. На вітчизняний ринок фірма Nexen вийшла всього кілька років назад і поступово починає розширювати зону охоплення, надаючи покришки для легкових і спортивних автомобілів, позашляховиків і універсалів.
BRIDGESTONE
BRIDGESTONE

Компанія Bridgestone Group, з головним офісом у Токіо, є одним з найбільших у світі виробників шин і гумотехнічних виробів.

Jantsa
Jantsa

Найбільший виробник сталевих дискових коліс у Туреччині і одне з найбільших підприємств даної галузі в Європі.

«Кременчуцький колісний завод»
«Кременчуцький колісний завод»

Cучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.