Росава
Росава
ЗАТ "Росава" - один з провідних виробників шин у країнах СНД. Сьогодні широкий асортимент продукції, що випускається в цих виробничих підрозділах, включає понад 150 типорозмірів шин, які задовольняють потреби 5-ти головних груп автотранспорту вітчизняного чи іноземного виробництва. Це легкові, легковантажні, вантажні автомобілі, сільськогосподарська та будівельно-дорожня техніка.
Шини Ningxia Shenzhou Tire
Шини Ningxia Shenzhou Tire

 

Ningxia Shenzhou Tire зосереджується на розробці та виробництві різних видів шин, а саме  шини для вантажівок і автобусів, шин для землерийних машин, шин для причепів і промислових шин. Завод з виробництва шин Shenzhou мають обладнання та виробничі лінії світового класу, а також дотримуються міжнародних стандартів  якості ISO, DOT, ECE, GSO. Компанія забезпечує клієнтів першокласною продукцією та відмінним сервісом. Shenzhou Tire прагне стати провідним китайським постачальником шин на світовому ринку.

 

MICHELIN
MICHELIN
Мішлен постійно прагне до прогресу пересування: шини Michelin роблять автомобіль більш безпечним, поліпшують його технічні характеристики й підвищують задоволення від водіння.
BFGoodrich
BFGoodrich
Американська компанія BFGoodrich займається виробництвом покришок для автомобілів з 1910 року. Поступово завойовуючи європейський ринок, в 1989 році компанія Bfgoodrich приєднується до групи компаній Michelin, що призвело до високих результатів. У країнах СНД шини BFGoodrich користуються заслуженою повагою й великим попитом завдяки якості, надійності, довговічності.
Tigar
Tigar

Tigar - провідна сербська холдингова компанія, що випускає близько 4 млн. шин на рік, почала свою роботу в 1935 році. З 1972 року йде виробництво радіальних шин.

Galaxy
Galaxy

Bходить до міжнародного холдингу ATG, спеціалізується у декількох сегментах, забезпечуючи клієнтів ATG виробами та рішеннями, які мають спеціальне застосування для певних робіт.

ANNAITE
ANNAITE

Xingyuan Group - це одне з найбільших підприємств шинної і гумотехнічної промисловості, яке засноване ще у 1994р. Є виробником №1 у Китаї з виробництва вантажних шин та займає 21 місце серед світових шинних виробників.

Armforce
Armforce

Компанія Armforce випускає шини з 2001року, продаж здійснюється в більш ніж 70 країн світу за рахунок конкурентоспроможної ціни та гідної якості.

В асортименті компанії є сільськогосподарські, індустріальні шини, шини для навантажувачів та OTR шини.

Continental AG
Continental AG
Німецький виробник шин і автокомпонентів. Компанія займає 1-е місце в Європі і 4-е на світовому ринку з виробництва шин. Більше 70 років досвіду у виробництві сільськогосподарських шин. Завдяки цьому компанія Continental зберегла хорошу репутацію на ринку.
DEBICA
DEBICA

Шинна компанія Debica S.A. – це провідний польський виробник пасажирських та комерційних шин. Вона також займає лідируючі позиції на ринку вантажних шин, шин для позашляховиків та сільськогосподарської техніки. Продукція шинної компанії Debica S.A. відповідає усім світовим стандартам та вимогам.

DUNLOP
DUNLOP

Безперечний лідер у розвитку і вдосконаленні пневматичних шин. Компанія займає 5-е місце у світі за об'ємом виробництва шин. Торгова марка DUNLOP належить The Goodyear Tire & Rubber Company, яка володыэ також торговими марками GoodYear, Fulda, Kelly, Debica, Sava.

OVATION і ECOVISION
OVATION і ECOVISION

Шини OVATION і ECOVISION користуються великою популярністю на міжнародному ринку, є основними брендами, розробленими компанією Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd., яка є однією з провідних виробників шин y Китаї.

Petlas
Petlas
Шини для легкових автомобілів, фургонів і вантажівок, транспортного устаткування призначеного для роботи поза дорогами загального користування, що використовується в сільському господарстві, промисловості та дорожньому будівництві, а також авіаційні шини. Компанія Petlas має сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001 і сертифікат промислового рівня якості якості AQAP-110.
Qindao Marcher Rubber
Qindao Marcher Rubber

Qindao Marcher Rubber – один з найбільших виробників в Китаї з 18 літньою історією успішної міжнародної співпраці.

SPEEDWAYS
SPEEDWAYS

За три десятиріччя, що минули з моменту заснування, Speedways Rubber Company зарекомендувала себе як один з лідерів по виробництву радіальної і діагональної сільськогосподарської шини в Індії.

Kumho
Kumho

Компанія виникла в 1960 році. З 1991 року Kumho є членом десятки найвідоміших світових шинних виробників. Постійні розробки і дослідження, 300 випробувальних вузлів в Південній Америці, Японії, Європі та Південній Кореї дозволяють компанії лідирувати в світі серед виробників шин найсучасніших технологій. Про безпечність та якість продукціі говорить те, що шинами Kumho комплектуються автомобілі на заводах компаній Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Volkswagen.

Roadshine
Roadshine

Вантажні шини «Roadshine» понад 30 років виробляються на потужностях заводу «Chengshan Cooper» в республіці Китай, і поставляються більш ніж у 120 країн світу. Шини для вантажних автомобілів, автобусів, спецшини «Roadshine» користуються великою популярністю, оскільки мають таку ж якість, як шини відомих брендів «Cooper», «Double Coin», «Austone» і навіть «Hankook», які виробляються на сусідніх конвеєрних лініях і з використанням тих же матеріалів. Відповідають сертіфікатам якості China CCC, United States DOT, European Union ECE, Gulf GCC, Nigeria SONCAP, Kenya PVOC certificates.

Goodyear
Goodyear

Goodyear - це найбільша в світі компанія з виробництва шин, що присутня на шести континентах, з обсягом продаж $15 млрд. Окрім шин Goodyear, портфель компанії налічує ще багато відомих шинних брендів - Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava та Debica.

Fulda
Fulda

Заснована в 1900 році, Fulda є німецьким виробником шин і випускає високоякісну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію і безпеку, пропонуючи бездоганну якість за помірну ціну.

Sava
Sava

Sava - відомий виробник шин зі Словенії. Щорічно понад мільйон шин Sava, вироблених на різних заводах у Європі, а також в інших країнах, продаються по всьому світу.

«Кременчуцький колісний завод»
«Кременчуцький колісний завод»

Cучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки.