Виробництво

Виробництво

Основним завданням при виробництві тракторів є якість виробленої продукції. Тому структура Тракторного заводу ТОВ «Укравтозапчастина» спеціально розроблена для максимального забезпечення надійності виробленої продукції. Всі комплектуючі, що надходять від заводу-виробника, проходять вхідний контроль по кількості і якості та відповідають Державним стандартам.

Перед виведенням на лінію складання, комплектуючі проходять додатковий контроль якості.

Попередні випробування відбуваються на спеціально обладнаному посту, де перед першим пуском двигуна проводиться перевірка усіх вузлів трактора, заправка паливно-мастильними матеріалами. Тут трактор піддається першим складним умовам роботи.

У процесі складання трактор проходить фарбування всіх вузлів та комплектуючих у малярній камері.

Кабіна трактора, за бажанням замовника, може бути додатково обладнана кондиціонером, GPS-навігацією. Встановлення електрообладнання та монтаж проводяться на останньому етапі лінії складання.

Наступний етап – найважливіший. Обкатка та перші випробування – запорука подальшої надійності роботи трактора. Трактор піддається жорсткому тестуванню всіх систем, перевіряється відділом технічного контролю і тільки після цього передається на склад готової продукції.

По закінченню готова продукція потрапляє до філій, а потім – до споживачів.

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.