Гарячі пропозиції
Вода дистильована Plazma ECO Застосування: - Розведення концентратів антифризів та рідин для омивачів скла (гарантує збереження заявлених виробником властивостей, не залишає слідів на склі). - Промивка систем охолодження перед заміною охолоджуючої рідини. - Доливка в акумулятори та системи охолодження при викіпанні. - Заправка прасок та прасувальних станцій (не залишає білих слідів та накипу, подовжує строк служби приладів). - Розведення фарб та лаків на водній основі (гарантує збереження фактури та кольору). - Для приготування інших розчинів, коли потрібна вода без домішок.
Охолоджувальна рідина, готова до використання. Призначена для цілорічного використання при температурах до - 40 С. Містить етиленгліколь. Не містить нітритів, амінів, фосфатів. Безпечна для алюмінію, синтетичних матеріалів та гумових елементів.
Омивач зроблений на дистильованій воді, це включає утворення осаду і відкладеннь як в бачку так і на форсунках. Омивач зроблений на німецькому концентраті за їх рекомендаціями. Концентрат розроблений в першу чергу для авто з омивачами фар, для їх насосів високого тиску. Абсолютно безпечний для прозорих полікарбонатних поверхонь. Омивач без запаху, як і більшість європейських! Банка максимально ергономічна і виготовлялась таким чином, щоб можна було утримувати однією рукою коли заливаєш і не перекачувалась в багажнику. Не шкодить довкіллю.
Пластикове антивібраційне облицювання, передні противаги, посилена навіска, крісло ACTIVO PLUS (Італія) на пневмопідвісці з підлокотниками та підголовником
Пластикове антивібраційне облицювання, передні противаги, крісло TEKNICO (Італія) з підлокотниками та підголовником
Пластикове антивібраційне облицювання, передні противаги, посилена навіска, широка резина, крісло ACTIVO PLUS (Італія) з підлокотниками та підголовником
Пластикове антивібраційне облицювання, передні противаги, посилена навіска, широка резина, балка, крісло TEKNICO (Італія) на пневмопідвісці з підлокотниками та підголовником
Перевірений десятиліттями, надійний, економний, доступний, простий та адаптований до експлуатації в кліматичній зоні України.
Трактора Powerfarm оснащені новими передовими двигунами, які забезпечують низький рівень викидів відповідно до стандартів Євро 3. Спеціально розроблений для сільськогосподарських сфер застосування, новий двигун Perkins 1104D розроблений на основі сучасних технологій та рішень. Асортимент включає в себе чотири моделі наступної потужності: 74 к. с. (звичайний), 83 к. с. (турбіна), 92,5 та 102 к. с. (турбіна + інтеркулер).

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).