Гарячі пропозиції

Пристрій незамінний не лише під час навантаження і розвантаження, а й в будівельних, земляних роботах.

Пристрій незамінний не лише під час навантаження і розвантаження, а й в будівельних, земляних роботах.

Uniforce – універсальна енергія для Вашого транспорту!
Продукція преміум-класу від акумуляторного заводу №1 в Україні НАК ISTA. Краща ціна - в мережі «Укравтозапчастина»! Кількість обмежена!

Гарантія - 2 роки!

Універсальна EFB батарея призначена для автомобілів с системою «Start/Stop» та автомобілів з великою кількістю енергоспоживачів на борту.
Підходить також для яхт, катерів, «домів на колесах», тобто там, де присутні умови енергоспоживання, що призводять до глибокого розряду звичайного стартерного акумулятора.

Гарантія – 4 роки!

Фронтальний навантажувач TUR-15 призначений для завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, гною, силосу, сипких матеріалів, піддонів і транспортних робіт на фермі. Навантажувач може бути встановлений на трактори потужністю від 70-90 к.с.

Плуг малий навісний трикорпусний ПМН-3-20А призначений для відвальної оранки ґрунтів під зернові та технічні культури на глибину до 20 см, не засмічених каменями, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором до 0,09 МПа (0,9 кг/см²) та щільністю до 4,0 МПа (40 кг/см²).

Плуг малий навісний двокорпусний ПМН-2-20А призначений для відвальної оранки ґрунтів під зернові та технічні культури на глибину до 20 см, не засмічених каменями, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором до 0,09 МПа (0,9 кг/см²) та щільністю до 4,0 МПа (40 кг/см²).

Акумулятори для середнього класу авто та сільгосптехніки від одного з провідних українських виробників -
ТОВ «Мегатекс»

Перевірені часом стартерні акумулятори, що отримали найвищу в Росії оцінку світових автомобільних концернів

Споживачам

«Купи акумулятор ТМ« BOSCH » у відділенні Компанії «Укравтозапчастина» і отримай * візок-стенд для АКБ BOSCH, фірмовий кислотостійкий комбінезон в подарунок!»