Гарячі пропозиції

Пристрій незамінний не лише під час навантаження і розвантаження, а й в будівельних, земляних роботах.

Uniforce – універсальна енергія для Вашого транспорту!
Продукція преміум-класу від акумуляторного заводу №1 в Україні НАК ISTA. Краща ціна - в мережі «Укравтозапчастина»! Кількість обмежена!

Гарантія - 2 роки!

Універсальна EFB батарея призначена для автомобілів с системою «Start/Stop» та автомобілів з великою кількістю енергоспоживачів на борту.
Підходить також для яхт, катерів, «домів на колесах», тобто там, де присутні умови енергоспоживання, що призводять до глибокого розряду звичайного стартерного акумулятора.

Гарантія – 4 роки!

Фронтальний навантажувач TUR-15 призначений для завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, гною, силосу, сипких матеріалів, піддонів і транспортних робіт на фермі. Навантажувач може бути встановлений на трактори потужністю від 70-90 к.с.

Акумулятори для середнього класу авто та сільгосптехніки від одного з провідних українських виробників -
ТОВ «Мегатекс»

Призначений для очищення дорожніх шляхів від снігу, а також для видалення снігових валів, утворених іншими снігоочищувачами, шляхом відкидання убік або завантаження в транспортний засіб.

Перевірені часом стартерні акумулятори, що отримали найвищу в Росії оцінку світових автомобільних концернів

Пневматична сівалка точного висіву. Виробництво компанії SFОGGIA (Італія). Призначена для висіву насіння як за класичною, так і за нульовою технологією (за наявності залишків культур використовується спеціальний набір).

Фронтальний навантажувач TUR-16 призначений для завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, гною, силосу, сипучих матеріалів, піддонів та транспортних робіт на фермі. Може бути встановлений на трактори потужністю від 80-120 к.с.

Споживачам

«Купи акумулятор ТМ« BOSCH » у відділенні Компанії «Укравтозапчастина» і отримай * візок-стенд для АКБ BOSCH, фірмовий кислотостійкий комбінезон в подарунок!»