Трактори
Трактори

Дивіться також у нашому прайс-каталозі: трактори та міні техніка.
LOVOL
LOVOL
Китайська компанія Foton Lovol Heavy Industry Co Ltd - це сучасна, велика корпорація. Заснована в 1994 р., корпорація складається з 48 машинобудівельних підприємств, які виробляють трактори, будівельну спецтехніку, сільськогосподарську техніку та транспортні засоби.«З 2018 року на ринок України поставляються трактори під оновленим брендом LOVOL. »
КИЙ
КИЙ

З метою відповідності тенденціям розвитку вітчизняного машинобудування на Заводі «Ніжинсільмаш» (до 24 лютого 2022 року – ліцензійний виробник тракторів Беларус) було розроблено та з часом впроваджено програму переорієнтації виробничого конвеєру на крупновузлову зборку тракторів ряду потужності: 50, 90, 110 к.с. з тракторокомплектів відомого Китайського бренду з запланованим поетапним збільшенням у готовому виробі відсотку складової частини комплектуючих українського виробництва.

Landini
Landini

Італійська компанія Landini S. р. А. - відомий виробник сільськогосподарських пропашних колісних і гусеничних тракторів. Входить до складу промислової групи ARGO Gruppo Industrial разом з такими підприємствами, як Laverda, McCormick та іншими. Виробництво тракторів марки Landini розгорнуто на трьох заводах концерну в Італії, а філії концерну розташовані у Німеччині, Франції, Південній Африці, Канаді та США.

YTO
YTO

Китайський промисловий гігант YTO International, Ltd вже більше 60 років спеціалізується на випуску тракторів по тужністю від 24 до 240 к.с.

Визнання техніки YTO в Україні вже майже 20 років забезпечується її простотою, надійністю, легкістю в обслуговуванні, доступною ціною, високим експлуатаційним ресурсом і постійним вдосконаленням модельного ряду.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!