Підприємство

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укравтозапчастина" засноване в 1995 році, посідає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних та ремонтних матеріалів.

Товарний каталог підприємства нараховує понад 42 000 найменувань. З провідними виробниками Росії, Білорусі, Чехії, Китаю, Індії діють близько 50 дилерських угод з постачання в Україну товарів оригінального виробництва.

Мережа представництв ТОВ "Укравтозапчастина" складається з 45 філій, працюючих за принципом оптово-роздрібних баз із продажу всього асортименту товарів і надання послуг гарантійно-сервісного обслуговування тракторів і сільськогосподарської техніки.

За роки роботи постійними покупцями ТОВ "Укравтозапчастина" стали підприємства й організації різних галузей: сільгоспвиробники й фермерські господарства, автомагазини, СТО і АТП, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, державні та комунальні підприємства. Клієнтська база ТОВ "Укравтозапчастина" - це понад 120 000 корпоративних покупців по всій Україні.

Розташований у Києві головний офіс ТОВ "Укравтозапчастина" включає міжрегіональний складський комплекс загальною площею 20 000 кв.м. Організована єдина автоматизована система обліку та контролю якості товарів, які надходять на склад.

ТОВ "Укравтозапчастина" включає в себе завод з випуску тракторів марки МТЗ по ліцензії ВО "РУП "Мінський тракторний завод" (Республіка Білорусь). За час роботи заводу налагоджений випуск 45 модифікацій тракторів і спецтехніки на їхній базі. Також розпочато виробництво тракторів під власною торгівельною маркою «Кий».

За високу якість і конкурентоспроможність продукції ТОВ "Укравтозапчастина" нагороджувалось відзнаками якості товарів та послуг: "Вища проба", "Європейська якість" і "Кращий товар року". Підприємство визнавалося переможцем загальнонаціонального рейтингу-конкурсу "Кращі підприємства України" в номінації машинобудування, стало "Лідером агропромислового комплексу України", "Лідером галузі" і визнано номінантом загальноукраїнського проекту "Україна транспортна".

ТОВ "Укравтозапчастина" пропонує споживачеві якісний товар, доступний у всіх регіонах України з його гарантією і сервісом.

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!