Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія


ТОВ «Укравтозапчастина» - професійний постачальник мастильних матеріалів з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи з європейськими, російським та вітчизняними виробниками.

Прямі дистриб’юторські контракти з Neste Markkinointi Oy (Фінляндія), WOLF Oil Corporation NV(Бельгия, бренд CHAMPION) та ТОВ «РН-Смазочные материалы» (Російська Федерація) дають можливість забезпечити потреби будь якого споживача та гарантувати чесні ціни, технічну підтримку, постійну наявність і максимальний асортимент від одного постачальника.

Асортимент олив ТМ «NESTE» у прайс-каталозі

Асортимент олив ТМ «CHAMPION» у прайс-каталозі РОЗПРОДАЖ!!!

Асортимент олив ТМ «Роснефть» у прайс-каталозі

Також у торговій мережі ТОВ «Укравтозапчастина» завжди є мастильні матеріали всесвітньовідомих торгових марок: масла та мастила українського виробника Yuko Lubricants.

У широкому асортименті представлені експлуатаційні (охолоджуючі та гальмівні рідини, засоби для омивачів скла, автохімія) та ремонтні матеріали.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.