Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія


ТОВ «Укравтозапчастина» - професійний постачальник мастильних матеріалів з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи з європейськими, російським та вітчизняними виробниками.

Прямі дистриб’юторські контракти з Neste Markkinointi Oy (Фінляндія), WOLF Oil Corporation NV(Бельгия, бренд CHAMPION) та ТОВ «РН-Смазочные материалы» (Російська Федерація) дають можливість забезпечити потреби будь якого споживача та гарантувати чесні ціни, технічну підтримку, постійну наявність і максимальний асортимент від одного постачальника.

Асортимент олив ТМ «NESTE» у прайс-каталозі

Асортимент олив ТМ «CHAMPION» у прайс-каталозі РОЗПРОДАЖ!!!

Асортимент олив ТМ «Роснефть» у прайс-каталозі

Також у торговій мережі ТОВ «Укравтозапчастина» завжди є мастильні матеріали всесвітньовідомих торгових марок: масла та мастила українського виробника Yuko Lubricants.

У широкому асортименті представлені експлуатаційні (охолоджуючі та гальмівні рідини, засоби для омивачів скла, автохімія) та ремонтні матеріали.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.