Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія


ТОВ «Укравтозапчастина» - професійний постачальник мастильних матеріалів з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи з європейськими, російським та вітчизняними виробниками.

Прямі дистриб’юторські контракти з Neste Markkinointi Oy (Фінляндія), WOLF Oil Corporation NV(Бельгия, бренд CHAMPION) та ТОВ «РН-Смазочные материалы» (Російська Федерація) дають можливість забезпечити потреби будь якого споживача та гарантувати чесні ціни, технічну підтримку, постійну наявність і максимальний асортимент від одного постачальника.

Асортимент олив ТМ «NESTE» у прайс-каталозі

Асортимент олив ТМ «CHAMPION» у прайс-каталозі

Асортимент олив ТМ «ТНК Роснефть» у прайс-каталозі

Також у торговій мережі ТОВ «Укравтозапчастина» завжди є мастильні матеріали всесвітньовідомих торгових марок: Castrol, Texaco, Mobil, масла та мастила українського виробника Yuko Lubricants.

У широкому асортименті представлені експлуатаційні (охолоджуючі та гальмівні рідини, засоби для омивачів скла, автохімія) та ремонтні матеріали.

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!