ANNAITE

ANNAITE

Xingyuan Group - це одне з найбільших підприємств шинної і гумотехнічної промисловості, яке засноване ще у 1994р. Є виробником №1 у Китаї з виробництва вантажних шин та займає 21 місце серед світових шинних виробників. Компанією було розроблено більше 30 моделей у 29 розмірах та отримано 48 патентів на виробництво. Продукція Xingyuan сертифікована у найбільших світових країнах, таких як країни ЄС, США, Австралія, Південна Африка, Канада.

На заводі здійснюється виробництво таких брендів як Annaite, Amberstone, Hilo та інших.

Уся продукція сертифікована за світовими нормами ISO, CCC, DOT, ECE, REACH, BIS, SONCAP, SNI, ITS. У асортименті компанії наявні шини Annaite та Amberstone, що входять до портфелю брендів Xingyuan.

Annaite 300
Annaite 300
Комбінований малюнок протектора з глибокою канавкою забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею і опір ковзанню.
Annaite 366
Annaite 366
Рульові (керовані) вантажні шини відрізняє наявність поздовжніх канавок, що дозволяє чіткіше реагувати на повороти керма.
Annaite 396
Annaite 396
Шини для причепів і напівпричепів. Мають відмінні показники несучої здатності, широку плечову зону, стійкі до перевантажень і поганих доріг.
Annaite 397
Annaite 397
Причіпні шини з оптимальною конструкцією, завдяки якій досягається збільшена вантажопідйомність і довговічність. Особливості цієї шини - хороша бічна і поздовжня стійкість.
Annaite 700
Annaite 700
Вантажна шина для ведучої осі вантажних автомобілів, які працюють у кар'єрах і на будівельних майданчиках.
Annaite 785
Annaite 785
Радіальна безкамерна шина для провідних осей вантажних автомобілів. Протектор забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, чудову тягу і гальмівні зусилля. Підходить для пересування по швидкісних магістралях.