Tigar

Tigar

Tigar - провідна сербська холдингова компанія, що випускає близько 4 млн. шин на рік, почала свою роботу в 1935 році. З 1972 року йде виробництво радіальних шин. Після підписання угоди про співпрацю з американським виробником BF Goodrich була проведена модернізація виробництва і налагоджено випуск високоякісної продукції, що користується попитом на міжнародному ринку. У 1997 році Tigar уклав довгострокову угоду про співробітництво та здійснення спільних проектів з Michelin отримав ексклюзивні права на постачання продукції Tigar на північноамериканський ринок. Була поліпшена система якості і приведена до стандартів Michelin, отриманий сертифікат ISO 9001. Збільшення інвестицій у розвиток виробництва дозволив виробникові налагодити поставки продукції в більш ніж 50 країн світу.

Прайс-лист на усі шини Tigar - у прайс-каталозі.

Автошина Tigar Cargo Speed Winter
Автошина Tigar Cargo Speed Winter

Зимовий рисунок протектора. Призначена для використання на легких вантажних автомобілях та мікроавтобусах. Монтується на всі осі. Забезпечує відмінне зчеплення з дорогою, керованість та гальмування. Можлива ошиповка.

Автошина Tigar CargoSpeed
Автошина Tigar CargoSpeed

Всесезонна шина для легких вантажівок і мікроавтобусів. Має відмінну курсову стійкість і зчеплення на сухих, мокрих і засніжених поверхнях.

Автошина Tigar Hirtis
Автошина Tigar Hirtis

Літня шина для легкових автомобілів з асиметричним рисунком протектора. Спеціально розроблений рисунок протектора дозволяє активно боротися з акваплануванням. Відмінне зчеплення та керованість на сухій і мокрій дорозі. Високий ресурс пробігу.

Автошина Tigar Prima
Автошина Tigar Prima

Літня шина з направленим рисунком протектора для легкових автомобілів. Відмінне зчеплення на мокрій дорозі. Низьке шумоутворення. Стабільне керування на високих швидкостях.

Автошина Tigar Sigura
Автошина Tigar Sigura

Літня шина зі направленим рисунком протектора для легкових автомобілів. Спеціально розроблений рисунок протектора забезпечує відведення води і бруду з плями контакту шини з дорогою, надійне гальмування і максимальний опір ковзанню.

Автошина Tigar Sigura Stud
Автошина Tigar Sigura Stud

Зимова шина з можливістю шипування для легкових автомобілів. Має направлений рисунок протектора, що забезпечує високу ефективність на будь-якій поверхні дороги.

Автошина Tigar Syneris
Автошина Tigar Syneris

Літня шина для легкових автомобілів з направленим рисунком протектора, що покращує зчеплення на мокрій дорозі, дозволяє досягти низького шумоутворення, опору кочення і стабільного управління на високих швидкостях.

Автошина Tigar TG 620
Автошина Tigar TG 620

Літня шина для легкових автомобілів. Забезпечує відмінну керованість і курсову стійкість, гальмівні харатеристик як на сухому дорожньому покритті так і в дощ.

Автошина Tigar TG 621
Автошина Tigar TG 621

Всесезонна шина для легкових автомобілів. Має такі характеристики як добрий відвід води і бруду, надійне гальмування, економічна витрата палива, високий ресурс пробігу.

Автошина Tigar TG 635
Автошина Tigar TG 635

Літня шина для легкових автомобілів. Спеціально розроблений рисунок протектора знижує ризик аквапланування, дає шині відмінну керованість на сухій і мокрій дорозі з мінімальним рівнем шуму, забезпечує високий ресурс пробігу.

Автошина Tigar TG 725
Автошина Tigar TG 725

Автошина для легких вантажівок і мікроавтобусів. Рівномірний знос на дорогах з твердим покриттям, відмінна курсова стійкість та зчеплення на сухих і мокрих дорожніх покриттях.

Автошина Tigar Winter 1
Автошина Tigar Winter 1

Зимовий направлений рисунок протектора. Відмінні якості зчеплення на слизьких поверхнях. Швидкий відвід води та бруду, відмінна керованість та гальмування. Низький рівень шуму.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!