Шини та диски
Шини та диски
«Кременчуцький колісний завод»

«Кременчуцький колісний завод»

«Кременчуцький колісний завод» - сучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки.

Досконала геометрія, максимальна міцність, точне балансування - колеса з такими характеристиками можуть бути створені лише в умовах високотехнологічного виробництва. Сталеві колеса виробництва «Кременчуцького колісного заводу» витримують будь-які дороги та умови, використання таких дисків - безперечна умова безпечного пересування.

Виробнича потужність заводу розрахована на виготовлення більш ніж 6 000 000 дисків на рік. Асортимент продукції підприємства налічує сотні позицій, серед яких сталеві колеса для легкових автомобілів, диски для причепів і мікроавтобусів, диски для вантажівок і сільгосптехніки. Крім цього, завод реалізує широкий спектр деталей для сталевих коліс: кільця, заготовки дисків, фланці і багато іншого. «Кременчуцький колісний завод» випускає більше 500 видів коліс, дисків і деталей.

Технологічне обладнання дає можливість виготовляти ободи коліс великої вантажопідйомності з прокату товщиною до 8,5 мм. На підприємстві також застосовується технологія порошкового фарбування коліс, що дозволяє забезпечити корозійну стійкість лакофарбового покриття в агресивному середовищі. Стійкість лакофарбового покриття складає 800-1000 годин у камері сольового туману. Покраска коліс проводиться як електростатичним (CORONA), так і трібостатичним (TRIBO) методами на комплексних технологічних лініях.

З лютого 2002 року підприємство стало повноправним членом Європейської технічної організації по шинам, дискам та ободам (ETRTO) і увійшло до складу Європейської асоціації виробників коліс (EUWA).

CHERY
FORD
GELLY
HYUNDAI
KIA
LIFAN
MAZDA
MITSUBISHI
OPEL
RENAULT
SKODA
ВАЗ
ГАЗ
УАЗ

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.