Шини та диски
Шини та диски
«Кременчуцький колісний завод»

«Кременчуцький колісний завод»

«Кременчуцький колісний завод» - сучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки.

Досконала геометрія, максимальна міцність, точне балансування - колеса з такими характеристиками можуть бути створені лише в умовах високотехнологічного виробництва. Сталеві колеса виробництва «Кременчуцького колісного заводу» витримують будь-які дороги та умови, використання таких дисків - безперечна умова безпечного пересування.

Виробнича потужність заводу розрахована на виготовлення більш ніж 6 000 000 дисків на рік. Асортимент продукції підприємства налічує сотні позицій, серед яких сталеві колеса для легкових автомобілів, диски для причепів і мікроавтобусів, диски для вантажівок і сільгосптехніки. Крім цього, завод реалізує широкий спектр деталей для сталевих коліс: кільця, заготовки дисків, фланці і багато іншого. «Кременчуцький колісний завод» випускає більше 500 видів коліс, дисків і деталей.

Технологічне обладнання дає можливість виготовляти ободи коліс великої вантажопідйомності з прокату товщиною до 8,5 мм. На підприємстві також застосовується технологія порошкового фарбування коліс, що дозволяє забезпечити корозійну стійкість лакофарбового покриття в агресивному середовищі. Стійкість лакофарбового покриття складає 800-1000 годин у камері сольового туману. Покраска коліс проводиться як електростатичним (CORONA), так і трібостатичним (TRIBO) методами на комплексних технологічних лініях.

З лютого 2002 року підприємство стало повноправним членом Європейської технічної організації по шинам, дискам та ободам (ETRTO) і увійшло до складу Європейської асоціації виробників коліс (EUWA).

CHERY
FORD
GELLY
HYUNDAI
KIA
LIFAN
MAZDA
MITSUBISHI
OPEL
RENAULT
SKODA
ВАЗ
ГАЗ
УАЗ

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!