Шини та диски
Шини та диски
OVATION і ECOVISION

OVATION і ECOVISION

Шини OVATION і ECOVISION користуються великою популярністю на міжнародному ринку, є основними брендами, розробленими компанією Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd., яка є однією з провідних виробників шин y Китаї. Компанія була створена в 1995 році і володіє чотирма заводами в провінції Шаньдун, Китай. Загальна виробнича площа складає близько 1,6 квадратних кілометрів, із загальною сумою активів понад 5 млрд. юанів. На виробництві задіяні більше 6 тис. співробітників.

Hengfeng спеціалізується на виробництві радіальних шин для легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок і автобусів. Компанія пишається своєю командою професіоналів і сучасним тестовим обладнанням, яке забезпечує відмінну і стабільну продукції. Обладнання для виробничих потужностей Hengfeng імпортується з Європи, США та Японії.

Hengfeng має міцну систему забезпечення якості. Її продукція акредитована сертифікатами ISO9001, TS16949, DOT, ECE, GCC, INMETRO, CCC, БМР, SNI, SONCAP. Шини OVATION і ECOVISION експортуються до більше ніж 80 країн світу, в тому числі до Європейського Союзу, країн Північної та Південної Америки.

Автошина OVATION WV-03
Автошина OVATION WV-03

Склад гумової суміші в моделі Ovation WV-03 для легковантажних автомобілів забезпечує відмінну керованість на вологих та засніжених дорожніх покриттях і знижує опір коченню шини.

Автошина OVATION W-586
Автошина OVATION W-586

Зимова Шина Ovation W-586 для легкових автомобілів має внутрішні поперечні слоти протектора і безліч ламелей, що покращують ефективність гальмування і зчеплення шини з дорогою в зимову пору року.

Автошина ECOVISION W686
Автошина ECOVISION W686

Зимова шина ECOVISION W686 для легкових автомобілів має поліпшену керованість на засніженій і обледенілій дорозі.