Шини та диски
Шини та диски
OVATION і ECOVISION

OVATION і ECOVISION

Шини OVATION і ECOVISION користуються великою популярністю на міжнародному ринку, є основними брендами, розробленими компанією Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd., яка є однією з провідних виробників шин y Китаї. Компанія була створена в 1995 році і володіє чотирма заводами в провінції Шаньдун, Китай. Загальна виробнича площа складає близько 1,6 квадратних кілометрів, із загальною сумою активів понад 5 млрд. юанів. На виробництві задіяні більше 6 тис. співробітників.

Hengfeng спеціалізується на виробництві радіальних шин для легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок і автобусів. Компанія пишається своєю командою професіоналів і сучасним тестовим обладнанням, яке забезпечує відмінну і стабільну продукції. Обладнання для виробничих потужностей Hengfeng імпортується з Європи, США та Японії.

Hengfeng має міцну систему забезпечення якості. Її продукція акредитована сертифікатами ISO9001, TS16949, DOT, ECE, GCC, INMETRO, CCC, БМР, SNI, SONCAP. Шини OVATION і ECOVISION експортуються до більше ніж 80 країн світу, в тому числі до Європейського Союзу, країн Північної та Південної Америки.

Автошина OVATION WV-03
Автошина OVATION WV-03

Склад гумової суміші в моделі Ovation WV-03 для легковантажних автомобілів забезпечує відмінну керованість на вологих та засніжених дорожніх покриттях і знижує опір коченню шини.

Автошина OVATION W-586
Автошина OVATION W-586

Зимова Шина Ovation W-586 для легкових автомобілів має внутрішні поперечні слоти протектора і безліч ламелей, що покращують ефективність гальмування і зчеплення шини з дорогою в зимову пору року.

Автошина ECOVISION W686
Автошина ECOVISION W686

Зимова шина ECOVISION W686 для легкових автомобілів має поліпшену керованість на засніженій і обледенілій дорозі.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.