BFGoodrich

BFGoodrich

Американська компанія BFGoodrich займається виробництвом покришок для автомобілів з 1910 року. Поступово завойовуючи європейський ринок, в 1989 році компанія Bfgoodrich приєднується до групи компаній Michelin, що призвело до високих результатів. У країнах СНД шини BFGoodrich користуються заслуженою повагою й великим попитом завдяки якості, надійності, довговічності.

Усі автошини BFGoodrich - у прайс-каталозі.

Автошина BF Goodrich Activan Winter
Автошина BF Goodrich Activan Winter

Нешипована зимова шина, призначена для мікроавтобусів і легких вантажівок. Відмінно підійде для використання в умовах засніжених і мокрих доріг. Шина створена для пересування і перевезення вантажів по зимових шляхах автотранспортом комерційного призначення.

Автошина BF Goodrich All Terrain
Автошина BF Goodrich All Terrain

Шина для автомобілів підвищеної прохідності, забезпечує відмінний контроль на дорозі та бездоріжжі (50% - їзда по дорогам; 50% - їзда по бездоріжжю).

Автошина BF Goodrich G-Force Stud
Автошина BF Goodrich G-Force Stud

Шипована шина для легкових автомобілів. Відмінний баланс роботи шипів та гумової суміші, завдяки чому автомобіль відмінно керується на снігу та льоду.

Автошина BF Goodrich Mud Terrain KM2

Шина для позашляховиків, що дозволяє подолати практично будь-які перешкоди: скелясту або гірську місцевість, глину, пісок або сніг завдяки новому рисунку протектора.

Автошина BF Goodrich Touring
Автошина BF Goodrich Touring

Шини BF Goodrich Touring призначені для середньорозмірних сімейних автомобілів.

Автошина BF Goodrich Winter G
Автошина BF Goodrich Winter G

Зимова шина для легкових автомобілів. Відрізняється відмінною керованістю за будь-яких зимових умов: на сухому і холодному покритті, на снігу і льоду.

Автошина BFGoodrich Activan
Автошина BFGoodrich Activan

Шина для легких вантажівок та мікроавтобусів. Рисунок протектору складається з масивних блоків для максимального зчеплення в сухих умовах. Велика кількість ламелей дозволяють ефективно протискувати водяну плівку на мокрій дорозі, гарантуючи надійне зчеплення та безпеку.

Автошина BFGoodrich G-Force Winter
Автошина BFGoodrich G-Force Winter

Шина з зимовим направленим рисунком протектора призначена для легкових автомобілів. Велика кількість ламелей забезпечує відмінні тягові і гальмівні характеристики на засніженій дорозі.

Автошина BFGoodrich Long Trail Tour
Автошина BFGoodrich Long Trail Tour

Розроблена для позашляховиків, що експлуатуються переважно в міських умовах. На всіх видах дорожнього покриття асиметричний рисунок протектора забезпечує відмінну керованість, стійкість і гальмування.

Автошина BFGoodrich Macadam
Автошина BFGoodrich Macadam

Розроблена для легких вантажних автомобілів і мікроавтобусів. Посилений каркас і протектор дозволяють розвивати високу швидкість, покращують керованість, стійкість.

Автошина BFGoodrich Profiler2
Автошина BFGoodrich Profiler2

Літній направлений рисунок протектора. Відкриті поздовжні і розвинені поперечні канавки плечової зони забезпечують чудове відведення води із зони контакту шини з дорожнім покриттям, внаслідок чого досягається відмінна стійкість автомобіля, як на сухій, так і на мокрій дорозі.

Автошина BFGoodrich Winter Slalom
Автошина BFGoodrich Winter Slalom

Зимова шина з можливістю ошиповки. Забезпечує відмінні тягові і гальмівні якості, як на сухій, так і на засніженій дорозі. Використання нової гумової суміші дозволяє протектору шини бути еластичним навіть при низьких температурах. Застосована система Trigard що дозволяє значно збільшити термін служби шини.

Автошина BFGoodrich g-Grip
Автошина BFGoodrich g-Grip

Оригінальний літній направлений рисунок протектора забезпечує чудове зчеплення з дорогою як на сухому асфальті, так і в дощ. При товстій водяній плівці широкі поздовжні канавки дозволяють ефективно виводити воду із зони контакту.