Легкові шини Росава

Легкові шини Росава

Автошина Росава БЦ-11
Автошина Росава БЦ-11

Рисунок протектора забезпечує шині надійне зчеплення з дорогою, оптимальні технічні характеристики за будь-якої швидкості руху, низький опір коченню.

Автошина Росава БЦ-19; БЦ-20
Автошина Росава БЦ-19; БЦ-20

Всесезонний рисунок протектора
Рисунок протектора забезпечує шині стабільну роботу на високих швидкостях, надійність, високі експлуатаційні властивості.

Автошина Росава SQ-201
Автошина Росава SQ-201

Літня шина для легкових автомобілів. Забезпечує бездоганну реакцію на кермі та курсову стійкість на високих швидкостях, покращене зчеплення на поворотах, відмінне гальмування на сухій і мокрій дорозі, коротший гальмівний шлях на мокрих дорожніх покриттях, зниження шуму, більший комфорт завдяки зменшенню вібрації.

Автошина Росава WQ-101
Автошина Росава WQ-101

Зимова шина для легкових автомобілів. Забезпечує надійне зчеплення на засніженій дорозі, стійкість у поворотах, захист від аквапланування, відмінну керованість та чудові гальмівні характеристики на зимових дорогах, низький рівень шуму і вібрацій, підвищену зносостійкість.

Автошина Росава WQ-102
Автошина Росава WQ-102

Зимова шина для легкових автомобілів. Забезпечує покращену реакцію на кермі, відмінне гальмування на зледенілій дорозі, прекрасні тягові властивості, стійкість на мокрій і засніженій дорозі, покращений пробіг шини.

Автошина Росава WQ-103
Автошина Росава WQ-103

Зимова шина для легкових автомобілів. Забезпечує надійне зчеплення і стійкість на засніженій дорозі, захист від аквапланування, відмінні тягові властивості на засніженій дорозі, зниження шуму і вібрації, підвищену зносостійкість і економію палива.

Автошина Росава БЦ-10
Автошина Росава БЦ-10

Універсальна зимова шина для всіх типів доріг. Рисунок протектора забезпечує надійну курсову стійкість і зчеплення на дорогах, які покриті брудом, а також низьке шумоутворення на твердому покритті.

Ваша ціна689.40 грн.
Автошина Росава AS-701
Автошина Росава AS-701

AS-701 - всесезонна шина для кросоверів та позашляховиків. Агресивний рисунок протектора, використання спеціальних гум, виробництво на сучасному високотехнологічному обладнанні забезпечують шині ряд переваг.

Автошина Росава BC-50
Автошина Росава BC-50

Дорожній рисунок протектора. Рисунок протектора шини забезпечує оптимальні технічні характеристики за будь-якого швидкісного режиму руху

Автошина Росава Premiorri ViaMaggiore
Автошина Росава Premiorri ViaMaggiore

Зимові шини Premiorri ViaMaggiore надають максимальне зчеплення і безпеку на всіх типах зимових доріг. У виробництві шин Premiorri ViaMaggiore застосовані новітні технології та матеріали

Автошина Росава Quartum s49
Автошина Росава Quartum s49

Рисунок протектора забезпечує чудову курсову стійкість і підвищене зчеплення з сухим дорожнім покриттям, швидке та ефективне відведення води із зони контакту шини з мокрою дорогою

Автошина Росава SNOWGAD
Автошина Росава SNOWGAD

Зимова шина з направленим малюнком протектора, можливістю шипування і технологією 3D GRIPPING. Висока щільність ламелей, а також збільшена кількість крайок блоків протектора, що працюють як численні кромки зчеплення, сприяють підвищенню зчеплення шини на льоду і снігу

Автошина Росава Solazo
Автошина Росава Solazo

Мультирадіусний cпрямований рисунок протектора з оптимізованою плямою контакту забезпечує максимальне зчеплення, рівномірний знос і високий пробіг

Автошина Росава БЦ-1
Автошина Росава БЦ-1

Всесезонний рисунок протектора. Рисунок протектора з щілиноподібними прорізами в плечовій зоні для зниження жорсткості і підвищення еластичності.

Ваша ціна0.00 грн.
Автошина Росава БЦ-16
Автошина Росава БЦ-16

Всесезонний рисунок протектора забезпечує високі зчіпні властивості з дорогою при різних погодніх умовах, стабільну роботу на всіх типах доріг

Автошина Росава БЦ-6
Автошина Росава БЦ-6

Зимовий рисунок протектора. Рисунок протектора забезпечує надійну курсову стійкість і добре зчеплення під час руху на мокрих, засніжених та обледенілих дорогах всіх типів. Можливе використання шипів проти ковзання.

Автошина Росава ВС-40
Автошина Росава ВС-40

Всесезонний рисунок протектора. Рисунок протектора з високоеластичними елементами забезпечує надійне зчеплення шини з мокрим і слизьким дорожнім покриттям, а також сприяє високому рівню безпеки й опору коченню.

Автошина Росава ВС-46 LEDOKOL
Автошина Росава ВС-46 LEDOKOL

Зимовий рисунок протектора. Рисунок протектора, який складається з елементів – шашок і великої кількості поперечних і повздовжніх канавок, забезпечує надійне зчеплення з мокрою і обмерзлою дорогою, надійну курсову стійкість при русі по бруду і підталому снігу, високу керованість на засніжених і мокрих дорогах.

Автошина Росава ВС-48 Capitan
Автошина Росава ВС-48 Capitan

Всесезонний рисунок протектора складається з двох рядів шашок, розділених широкою окружною канавкою. Кожна шашка рисунка протектора має вибірки, що сприяють поліпшенню зчіпних властивостей у зоні контакту

Автошина Росава ВС-51
Автошина Росава ВС-51

Шини призначені для будь-яких погодніх умов. Рисунок протектора сприяє ефективному відведенню води і бруду з зони контакту, підвищенню курсової стійкості

Автошина Росава ВС-54
Автошина Росава ВС-54

Рисунок протектора, що самоочищується, забезпечує надійне зчеплення з дорожнім покриттям, високу прохідність по бездоріжжю.

Автошина Росава ВС-55
Автошина Росава ВС-55

Різноспрямований рисунок протектора універсального типу, що складається з чотирьох поздовжніх ребер, сприяє рівномірному розподілу навантаження

Автошина Росава ВС-56
Автошина Росава ВС-56

Різноспрямований рисунок протектора сприяє рівномірному розподілу навантаження, забезпечує хорошу керованість на дорозі і по бездоріжжю, рівномірний знос і збільшений ресурс

Автошина Росава М-145
Автошина Росава М-145
Літня діагональна шина камерного виконання для легкових автомобілів. Має дорожній рисунок протектора, що забезпечує якісне зчеплення на літній дорожній поверхні.
Автошина Росава ОИ-297, С-1
Автошина Росава ОИ-297, С-1

Зимовий рисунок протектора. Шина має високі зчіпні властивості. Збільшена кривизна бігової доріжки протектора забезпечує високі експлуатаційні властивості.

Автошина Росава Ф-328
Автошина Росава Ф-328

Всесезонна діагональна шина камерного виконання для легкових автомобілів. Рисунок протектора забезпечує якісне зчеплення на всіх типах доріг.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 включені до держпрограми 25% - компенсації
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!