Шини та диски
Шини та диски
OVATION і ECOVISION

Шини OVATION і ECOVISION користуються великою популярністю на міжнародному ринку, є основними брендами, розробленими компанією Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd., яка є однією з провідних виробників шин y Китаї.

Автошина OVATION W-586

Автошина OVATION W-586

Зимова Шина Ovation W-586 для легкових автомобілів має внутрішні поперечні слоти протектора і безліч ламелей, що покращують ефективність гальмування і зчеплення шини з дорогою в зимову пору року. Три поздовжні канавки забезпечують відмінний дренаж води та бруду з плями контакту. Спеціальний склад гуми забезпечує гарні тягові характеристики і низький опір коченню.


Автошина OVATION W-586

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).