Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія

Класифікація моторних масел

Класифікація моторних масел по SAE
Класифікація моторних масел по SAE

Надійна робота двигуна у значній мірі залежить від в'язкості масла, яка повинна вибиратися згідно температури навколишнього середовища і умов роботи,

Класифікація моторних масел по API
Класифікація моторних масел по API

Найбільшу популярність серед автомобілістів отримала класифікація експлуатаційних властивостей масел по API (American Petroleum Institute).

Класифікація моторних масел за ACEA
Класифікація моторних масел за ACEA

Асоціація Європейських Виробників Автомобілів ACEA (AssociationdesConstructeursEuropeensdeL'Automobile), представляє інтереси 15 європейських виробників легкових і вантажних автомобілів і автобусів на рівні ЄС.

Споживачам

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!