Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія

Класифікація трансмісійних масел

Класифікація трансмісійних масел по SAE
Класифікація трансмісійних масел по SAE

Класифікація трансмісійних масел по SAE Міжнародна класифікація по в'язкості SAE (Society of Automotive Engeneers) ділить масла на 7 класів: 4 - з індексом W (Winter) - зимових і 3 літніх.

Класифікація трансмісійних масел по API
Класифікація трансмісійних масел по API

Класифікація за експлуатаційними властивостями згідно API (American Petroleum Institute) передбачає поділ масел на групи в залежності від області застосування, яка визначається типом зубчастої передачі, питомими контактними навантаженнями в зонах зчеплення і робочою температурою.

Класифікація трансмісійних масел по ZF
Класифікація трансмісійних масел по ZF

"Zahnradfabrik Friedrichshafen "(Німеччина, Фрідріхсхафена, далі ZF) є однією з найбільших і найвпливовіших компаній в Європі з виробництва передач і силових агрегатів транспортних засобів. Компанія створила систему класифікації всіх видів автотранспортних передач. Кожен вид має свій список мастильних матеріалів.

Специфікація ATF

Історично склалося так, що законодавцем в області стандартів на рідини для автоматичних трансмісій є корпорації GeneralMotors і Ford.

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!