Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія

Класифікація трансмісійних масел

Класифікація трансмісійних масел по SAE
Класифікація трансмісійних масел по SAE

Класифікація трансмісійних масел по SAE Міжнародна класифікація по в'язкості SAE (Society of Automotive Engeneers) ділить масла на 7 класів: 4 - з індексом W (Winter) - зимових і 3 літніх.

Класифікація трансмісійних масел по API
Класифікація трансмісійних масел по API

Класифікація за експлуатаційними властивостями згідно API (American Petroleum Institute) передбачає поділ масел на групи в залежності від області застосування, яка визначається типом зубчастої передачі, питомими контактними навантаженнями в зонах зчеплення і робочою температурою.

Класифікація трансмісійних масел по ZF
Класифікація трансмісійних масел по ZF

"Zahnradfabrik Friedrichshafen "(Німеччина, Фрідріхсхафена, далі ZF) є однією з найбільших і найвпливовіших компаній в Європі з виробництва передач і силових агрегатів транспортних засобів. Компанія створила систему класифікації всіх видів автотранспортних передач. Кожен вид має свій список мастильних матеріалів.

Специфікація ATF

Історично склалося так, що законодавцем в області стандартів на рідини для автоматичних трансмісій є корпорації GeneralMotors і Ford.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.