Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія

Класифікація трансмісійних масел

Класифікація трансмісійних масел по SAE
Класифікація трансмісійних масел по SAE

Класифікація трансмісійних масел по SAE Міжнародна класифікація по в'язкості SAE (Society of Automotive Engeneers) ділить масла на 7 класів: 4 - з індексом W (Winter) - зимових і 3 літніх.

Класифікація трансмісійних масел по API
Класифікація трансмісійних масел по API

Класифікація за експлуатаційними властивостями згідно API (American Petroleum Institute) передбачає поділ масел на групи в залежності від області застосування, яка визначається типом зубчастої передачі, питомими контактними навантаженнями в зонах зчеплення і робочою температурою.

Класифікація трансмісійних масел по ZF
Класифікація трансмісійних масел по ZF

"Zahnradfabrik Friedrichshafen "(Німеччина, Фрідріхсхафена, далі ZF) є однією з найбільших і найвпливовіших компаній в Європі з виробництва передач і силових агрегатів транспортних засобів. Компанія створила систему класифікації всіх видів автотранспортних передач. Кожен вид має свій список мастильних матеріалів.

Специфікація ATF

Історично склалося так, що законодавцем в області стандартів на рідини для автоматичних трансмісій є корпорації GeneralMotors і Ford.

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.