Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Гальмівні рідини

Гальмівні рідини

Гальмівна рідина BOSCH у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Гальмівна рідина BOSCH — Гальмівна рідина BOSCH гарантує високий рівень безпеки завдяки більш високим точкам кипіння.

 

TEXACO BRAKE FLUID у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO BRAKE FLUID — Застосовується у всіх гідравлічних гальмівних системах, у яких потрібне застосування рідин ДОТ 3 і ДОТ 4, а також у гідроприводах зчеплень.

 

Гальмівна рідина БСК ВАМП у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Гальмівна рідина БСК ВАМП — Гальмівна рідина для цілорічного використання в гідравлічних приводах гальм вантажних і легкових автомобілів, крім оснащених дисковими гальмами. Не сумісна з гальмівними рідинами інших марок. Температура кипіння не нижче 115 °С.

 

Нева-Супер PLAZMA у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Нева-Супер PLAZMA — Призначена для використання у гідроприводах дискових і барабанних гальм та зчепленні автомобілів при температурі оточуючого повітря від мінус 50°С до плюс 50°С. Сумісна з гальмівними рідинами «НЕВА», «НЕВА-СУПЕР», «РОСА» та іншими рідинами на гліколевій основі класів ДОТ-3, ДОТ-4. Застосовується у відповідності з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Рось ДОТ-4 PLAZMA у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Рось ДОТ-4 PLAZMA — Призначена для використання у гідроприводах дискових і барабанних гальм та зчепленні автомобілів при температурі оточуючого повітря від мінус 50°С до плюс 50°С. Сумісна з гальмівними рідинами «НЕВА», «НЕВА-СУПЕР», «РОСА» та іншими рідинами на гліколевій основі класів ДОТ-3, ДОТ-4. Застосовується у відповідності з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.