Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Гальмівні рідини

Гальмівні рідини

Гальмівна рідина BOSCH у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Гальмівна рідина BOSCH — Гальмівна рідина BOSCH гарантує високий рівень безпеки завдяки більш високим точкам кипіння.

 

TEXACO BRAKE FLUID у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO BRAKE FLUID — Застосовується у всіх гідравлічних гальмівних системах, у яких потрібне застосування рідин ДОТ 3 і ДОТ 4, а також у гідроприводах зчеплень.

 

Гальмівна рідина БСК ВАМП у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Гальмівна рідина БСК ВАМП — Гальмівна рідина для цілорічного використання в гідравлічних приводах гальм вантажних і легкових автомобілів, крім оснащених дисковими гальмами. Не сумісна з гальмівними рідинами інших марок. Температура кипіння не нижче 115 °С.

 

Нева-Супер PLAZMA у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Нева-Супер PLAZMA — Призначена для використання у гідроприводах дискових і барабанних гальм та зчепленні автомобілів при температурі оточуючого повітря від мінус 50°С до плюс 50°С. Сумісна з гальмівними рідинами «НЕВА», «НЕВА-СУПЕР», «РОСА» та іншими рідинами на гліколевій основі класів ДОТ-3, ДОТ-4. Застосовується у відповідності з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Рось ДОТ-4 PLAZMA у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

Рось ДОТ-4 PLAZMA — Призначена для використання у гідроприводах дискових і барабанних гальм та зчепленні автомобілів при температурі оточуючого повітря від мінус 50°С до плюс 50°С. Сумісна з гальмівними рідинами «НЕВА», «НЕВА-СУПЕР», «РОСА» та іншими рідинами на гліколевій основі класів ДОТ-3, ДОТ-4. Застосовується у відповідності з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).