Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Мастила

Мастила

YUKOIL Мастило Графітне у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Мастило Графітне — Застосовується для змащення вузлів тертя ковзання важконавантажених тихохідних механізмів; ресор, підвісок тракторів і машин, домкратів, відкритих зубчастих передач і т.п.

 

 

YUKOIL Литол-24 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Литол-24 — Застосовується для змащення підшипників кочення та сковзання всіх типів, шарнірів, зубчастих та інших передач, поверхонь тертя колісних і гусеничних транспортних засобів, індустріальних механізмів, електричних машин і т.п.

 

YUKOIL Солідол Ж у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Солідол Ж — Застосовується для змащення грубих вузлів тертя в машинах і механізмах транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, ручного та іншого інструменту, гвинтових і ланцюгових передач, тихохідних шестерних редукторів і т.п.

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2) — Застосовується для змащення шарнірів рівних кутових швидкостей автомобілів з переднім і повним приводом, кулькових дворядних підшипників, які використовуються в колісних вузлах вітчизняних та іноземних автомобілів.

 

TEXACO MOLYTEX EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO MOLYTEX EP 2 — Застосовується в будівництві, гірничодобувній промисловості та сільському господарстві, практично у всіх вузлах змащення бульдозерів, скреперів, екскаваторів, грейдерів, котків, тракторів, комбайнів та іншого обладнання.

 

TEXACO MULTIFAK EP 00 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO MULTIFAK EP 00 — Рекомендовано для змащення підшипників коліс рейкового транспорту та важко навантажених вантажівок, роликових підшипників дробарок, млинів і мішалок, вальців на металургійних підприємствах, а також у централізованих системах, де мастильний матеріал подається до високонавантажених точок змащення.

 

TEXACO Multifak EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозіе

 

TEXACO Multifak EP 2 — Багатофункціональність мастила дозволяє використовувати її в широкому діапазоні застосування, від індустріального до автомобільного, скорочуючи в такий спосіб кількість необхідних змащень і мінімізуючи економічні витрати.

 

TEXACO STARPLEX EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO STARPLEX EP 2 — Рекомендовані для змащення вузлів, деталей і механізмів, що працюють в умовах високих термічних і механічних навантажень протягом усього терміну служби.

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140) — Рекомендовані для змащення вузлів, деталей і механізмів, що працюють в умовах високих термічних і механічних навантажень протягом усього терміну служби.

 

Мастило літієве Gulf у прайс-каталозі

 

Gulf Crown EP 2 —Високоякісне багатофункціональне протизадирне літієве мастило. Застосовується у колісних підшипниках легкових автомобілів, позашляховиків, підшипниках промислових та сільськогосподарських машин.DIN 51502: KP2K-30

Neste MP Grease
Neste MP Grease

Мастило для шасі і підшипників коліс транспортних засобів. Витримує надзвичайно високі температури і протидіє корозії водою.

Neste Molygrease
Neste Molygrease

Спеціальне мастило, що містить дисульфід молібдену, для підшипників ковзання транспортних засобів і устаткування, що працюють під високими навантаженнями.

Neste Superlix EP 2
Neste Superlix EP 2

Багатоцільове спеціальне комплексне літієве мастило. Різниця в порівнянні з іншими мастилами основаними на літії, проявляється в кращій працездатності при важких умовах.

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).