Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Мастила

Мастила

YUKOIL Мастило Графітне у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Мастило Графітне — Застосовується для змащення вузлів тертя ковзання важконавантажених тихохідних механізмів; ресор, підвісок тракторів і машин, домкратів, відкритих зубчастих передач і т.п.

 

 

YUKOIL Литол-24 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Литол-24 — Застосовується для змащення підшипників кочення та сковзання всіх типів, шарнірів, зубчастих та інших передач, поверхонь тертя колісних і гусеничних транспортних засобів, індустріальних механізмів, електричних машин і т.п.

 

YUKOIL Солідол Ж у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Солідол Ж — Застосовується для змащення грубих вузлів тертя в машинах і механізмах транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, ручного та іншого інструменту, гвинтових і ланцюгових передач, тихохідних шестерних редукторів і т.п.

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2) — Застосовується для змащення шарнірів рівних кутових швидкостей автомобілів з переднім і повним приводом, кулькових дворядних підшипників, які використовуються в колісних вузлах вітчизняних та іноземних автомобілів.

 

TEXACO MOLYTEX EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO MOLYTEX EP 2 — Застосовується в будівництві, гірничодобувній промисловості та сільському господарстві, практично у всіх вузлах змащення бульдозерів, скреперів, екскаваторів, грейдерів, котків, тракторів, комбайнів та іншого обладнання.

 

TEXACO MULTIFAK EP 00 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO MULTIFAK EP 00 — Рекомендовано для змащення підшипників коліс рейкового транспорту та важко навантажених вантажівок, роликових підшипників дробарок, млинів і мішалок, вальців на металургійних підприємствах, а також у централізованих системах, де мастильний матеріал подається до високонавантажених точок змащення.

 

TEXACO Multifak EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозіе

 

TEXACO Multifak EP 2 — Багатофункціональність мастила дозволяє використовувати її в широкому діапазоні застосування, від індустріального до автомобільного, скорочуючи в такий спосіб кількість необхідних змащень і мінімізуючи економічні витрати.

 

TEXACO STARPLEX EP 2 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

TEXACO STARPLEX EP 2 — Рекомендовані для змащення вузлів, деталей і механізмів, що працюють в умовах високих термічних і механічних навантажень протягом усього терміну служби.

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140) — Рекомендовані для змащення вузлів, деталей і механізмів, що працюють в умовах високих термічних і механічних навантажень протягом усього терміну служби.

 

Мастило літієве Gulf у прайс-каталозі

 

Gulf Crown EP 2 —Високоякісне багатофункціональне протизадирне літієве мастило. Застосовується у колісних підшипниках легкових автомобілів, позашляховиків, підшипниках промислових та сільськогосподарських машин.DIN 51502: KP2K-30

Neste MP Grease
Neste MP Grease

Мастило для шасі і підшипників коліс транспортних засобів. Витримує надзвичайно високі температури і протидіє корозії водою.

Neste Molygrease
Neste Molygrease

Спеціальне мастило, що містить дисульфід молібдену, для підшипників ковзання транспортних засобів і устаткування, що працюють під високими навантаженнями.

Neste Superlix EP 2
Neste Superlix EP 2

Багатоцільове спеціальне комплексне літієве мастило. Різниця в порівнянні з іншими мастилами основаними на літії, проявляється в кращій працездатності при важких умовах.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.