Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Мастила

Мастила

YUKOIL Мастило Графітне у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Мастило Графітне — Застосовується для змащення вузлів тертя ковзання важконавантажених тихохідних механізмів; ресор, підвісок тракторів і машин, домкратів, відкритих зубчастих передач і т.п.

 

 

YUKOIL Литол-24 у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Литол-24 — Застосовується для змащення підшипників кочення та сковзання всіх типів, шарнірів, зубчастих та інших передач, поверхонь тертя колісних і гусеничних транспортних засобів, індустріальних механізмів, електричних машин і т.п.

 

YUKOIL Солідол Ж у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL Солідол Ж — Застосовується для змащення грубих вузлів тертя в машинах і механізмах транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, ручного та іншого інструменту, гвинтових і ланцюгових передач, тихохідних шестерних редукторів і т.п.

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

YUKOIL ШРУС-4 (NLGI 2, EP 2) — Застосовується для змащення шарнірів рівних кутових швидкостей автомобілів з переднім і повним приводом, кулькових дворядних підшипників, які використовуються в колісних вузлах вітчизняних та іноземних автомобілів.

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140)  у тарі будь-якого об’єму у прайс-каталозі

 

НІГРОЛ- (GL-1, SAE 140) — Рекомендовані для змащення вузлів, деталей і механізмів, що працюють в умовах високих термічних і механічних навантажень протягом усього терміну служби.

 

Neste MP Grease
Neste MP Grease

Мастило для шасі і підшипників коліс транспортних засобів. Витримує надзвичайно високі температури і протидіє корозії водою.

Neste Molygrease
Neste Molygrease

Спеціальне мастило, що містить дисульфід молібдену, для підшипників ковзання транспортних засобів і устаткування, що працюють під високими навантаженнями.

Neste OH Grease 2
Neste OH Grease 2

Спеціальне мастило для робочих машин і шарнірних цапф транспортних засобів

ОПИС Neste OH Grease 2 - червоне мастило, виготовлене з спеціального мінерального базового масла і зневодненого кальцієвого згущувача. Особливістю мастила є чудове прилипання і водостійкість. Завдяки своїй стійкій і в’язкій будові мастило краще тримається на поверхні ніж звичайні мастила загального призначення і, таким чином, забезпечується довший діапазон заміни. Neste OH Grease 2 містить ефективні протизадирні (ЕР) присадки, що оберігають від зносу змазані поверхні при важких і ударних навантаженнях.

Neste Superlix EP 2
Neste Superlix EP 2

Багатоцільове спеціальне комплексне літієве мастило. Різниця в порівнянні з іншими мастилами основаними на літії, проявляється в кращій працездатності при важких умовах.