Трактори
Трактори
Landini

Landini

Італійська компанія Landini S. р. А. - відомий виробник сільськогосподарських пропашних колісних і гусеничних тракторів. Входить до складу промислової групи ARGO Gruppo Industrial разом з такими підприємствами, як Laverda, McCormick та іншими. Компанію у 1884 році заснував Джованні Ландіні. Зараз виробництво тракторів марки Landini розгорнуто на трьох заводах концерну в Італії, а філії концерну розташовані у Німеччині, Франції, Південній Африці, Канаді та США.

На складальному конвеєрі основного виробництва одночасно збирається понад 60 машин різних марок. При цьому виробництво максимально автоматизовано, найновітніші технології застосовуються, як при виготовленні деталей, так і при складанні тракторів. Ще одна особливість - використання роботів, особливо там, де середовище і умови роботи шкідливі для людини.

Велику увагу компанія Landini S. р. А. приділяє якості продукції. Кожна машина, що зійшла з конвеєра, проходить багатоступеневу перевірку. При виявленні найменшого дефекту машина відправляється на доопрацювання. Таким чином, і у малому, і у основному складальних цехах робота йде за налагодженою, чіткою схемою.

Гарантія на нові трактори становить 12 місяців (або 1200 мотогодин). Компанія ТОВ "Укравтозапчастина" забезпечить гарантійний і післягарантійний сервіс, постачання запасних частин і комплектуючих.

 Трактор Landini 5H Series
Трактор Landini 5H Series
Серія 5-Н поєднала у собі найкращі характеристики тракторів серій Powerfarm – кабіну і колісну базу та Powermondial – 3-х діапазонну коробку Poweshift, трансмісію, планетарні редуктори та гідропідйомник. Новий рестайлінговий капот та нові задні фари є відображенням кращого тракторного дизайну віл італійських конструкторів.
LANDINI SUPER DT 110
LANDINI SUPER DT 110
Перевірений десятиліттями, надійний, економний, доступний, простий та адаптований до експлуатації в кліматичній зоні України.
Трактор Landini 7 Series - T3
Трактор Landini 7 Series - T3
Колісна формула 4WD. 6-циліндровий двигун NEF CR TAA потужністю 212 к.с. Мокре багатодискове зчеплення. Трансмісія 32(вперед)+ 24(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма (6 дисків) з гідравлічним приводом. Пневматичне сидіння водія та додаткове сидіння пасажира.
Трактор Landini Landforce
Трактор Landini Landforce
Нова серія доступна у версіях з кабіною і на платформі. Завдяки простій і міцної конструкції цей трактор надзвичайно простим у використанні і обслуговуванні. Дана серія може працювати багато годин без дозаправок в поле або на фермі. Дві моделі Landforce 115 і 125 оснащені 4-х циліндровими турбірованнимі двигунами FPT NEF 4-2V об'ємом 4.5 літра з нормою викидів Tier 3 і потужністю 112 к.с. і 120 к.с. відповідно.
Трактор Landini Landpower
Трактор Landini Landpower
Колісна формула 4WD. 6-циліндровий двигун Perkins 1106-E60TA потужністю 163 к.с. Двохдискове сухе зчеплення. Трансмісія 18(вперед)+ 18(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма (10 дисків) з гідравлічним приводом. Пневматичне сидіння водія та додаткове сидіння пасажира.
Трактор Landini Powerfarm
Трактор Landini Powerfarm
Колісна формула 4WD. 4-циліндровий двигун Perkins 1104C-44T потужністю 107 к.с. Двохдискове сухе зчеплення. Трансмісія 24(вперед)+ 12(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма з гідравлічним приводом.
Трактор Landini Powerfarm HC
Трактор Landini Powerfarm HC
Трактора Powerfarm оснащені новими передовими двигунами, які забезпечують низький рівень викидів відповідно до стандартів Євро 3. Спеціально розроблений для сільськогосподарських сфер застосування, новий двигун Perkins 1104D розроблений на основі сучасних технологій та рішень. Асортимент включає в себе чотири моделі наступної потужності: 74 к. с. (звичайний), 83 к. с. (турбіна), 92,5 та 102 к. с. (турбіна + інтеркулер).
Трактор Landini Rex
Трактор Landini Rex
Серія випускається в трьох моделях, розроблених для конкретних застосувань: > F модель ідеально підходить для невеликих садків. > GE модель ідеально підходить для роботи на середніх насадженнях. > GT модель ідеально підходить для використання у стандартних садках та у відкритому полі. Нова серія Rex окрім нових авангардних технологій та додаткових опцій, також оснащена новими 3-ох і 4-ох циліндровими турбованими з інтеркулером двигунами Perkins нормою викидів Євро 3. Новий ряд тракторів Rexпоєднує в собі продуктивність, надійність, комфорт та дизайн.
Трактор Landini Serie 2 (Mistral)
Трактор Landini Serie 2 (Mistral)
2 Серія – це компактний трактор з рестайлінговим дизайном і ергономічно вдосконаленими елементами управління. Трактор являється концентратом технологій, які поєднують неперевершену потужність, універсальність і комфорт. Жваві та прості в використанні трактора 2-ї Серії ідеально підходять для використання в умовах обмеженого простору, таких як виноградники, фруктові сади, теплиці та для догляду за зеленими насадженнями при муніципалітетах.