Трактори
Трактори
Landini

Landini

Італійська компанія Landini S. р. А. - відомий виробник сільськогосподарських пропашних колісних і гусеничних тракторів. Входить до складу промислової групи ARGO Gruppo Industrial разом з такими підприємствами, як Laverda, McCormick та іншими. Компанію у 1884 році заснував Джованні Ландіні. Зараз виробництво тракторів марки Landini розгорнуто на трьох заводах концерну в Італії, а філії концерну розташовані у Німеччині, Франції, Південній Африці, Канаді та США.

На складальному конвеєрі основного виробництва одночасно збирається понад 60 машин різних марок. При цьому виробництво максимально автоматизовано, найновітніші технології застосовуються, як при виготовленні деталей, так і при складанні тракторів. Ще одна особливість - використання роботів, особливо там, де середовище і умови роботи шкідливі для людини.

Велику увагу компанія Landini S. р. А. приділяє якості продукції. Кожна машина, що зійшла з конвеєра, проходить багатоступеневу перевірку. При виявленні найменшого дефекту машина відправляється на доопрацювання. Таким чином, і у малому, і у основному складальних цехах робота йде за налагодженою, чіткою схемою.

Гарантія на нові трактори становить 12 місяців (або 1200 мотогодин). Компанія ТОВ "Укравтозапчастина" забезпечить гарантійний і післягарантійний сервіс, постачання запасних частин і комплектуючих.

Трактор Landini 7 серія
Трактор Landini 7 серія
Колісна формула 4WD. 6-циліндровий двигун NEF CR TAA потужністю 228 к.с. Мокре багатодискове зчеплення. Трансмісія 32(вперед)+ 24(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма (6 дисків) з гідравлічним приводом. Пневматичне сидіння водія та додаткове сидіння пасажира.
Трактор Landini Landpower
Трактор Landini Landpower
Колісна формула 4WD. 6-циліндровий двигун Perkins 1106-E60TA потужністю 163 к.с. Двохдискове сухе зчеплення. Трансмісія 18(вперед)+ 18(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма (10 дисків) з гідравлічним приводом. Пневматичне сидіння водія та додаткове сидіння пасажира.
Трактор Landini Powerfarm
Трактор Landini Powerfarm
Колісна формула 4WD. 4-циліндровий двигун Perkins 1104C-44T потужністю 107 к.с. Двохдискове сухе зчеплення. Трансмісія 24(вперед)+ 12(назад). Двохшвидкісний ВВП 540/1000 об./хв. Мокрі гальма з гідравлічним приводом.

Споживачам

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає акцію!

ПОСПІШАЙ!!! отримати свою ЗНИЖКУ!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «CHAMPION» розпочинає сезон весняних знижок!!!