Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Оливи для трансмісій та ведучих мостів

Оливи для трансмісій та ведучих мостів

Neste Axle 80W-90, 80W-140 (API GL-5)
Neste Axle 80W-90, 80W-140 (API GL-5)

Оливи для ведучих мостів, що містять протизадирні присадки, для змащення диференціалів легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і для коробок передач землерийних і лісозаготівельних машин.

Neste Gear S 75W-90 (API GL-4)
Neste Gear S 75W-90 (API GL-4)

Повністю синтетична трансмісійна олива для коробок передач, що відповідає специфікаціям API: GL-4 (наприклад ZF). Володіє чудовою морозостійкістю, а також зберігає хорошу мастильну здатність при високих літніх температурах.

Neste Gear EP 80W-90 (API GL-4)
Neste Gear EP 80W-90 (API GL-4)

Протизадирна всесезонна трансмісійна олива для легкових автомобілів, вантажівок і автобусів, відповідне специфікації GL-4 (наприклад, трансмісії ZF). Протизадирні присадки забезпечують поліпшену зносостійкість, не надаючи негативних впливів на роботу синхромеханізма.

Neste Gear MJ 46 (API GL-4)
Neste Gear MJ 46 (API GL-4)

Багатофункціональна трансмісійна і гідравлічна олива спеціально для тракторів, що мають гальма з масляними ванними, де в трансмісії, ведучому мосту і гідравліці використовується одна олива, а також є «мокрі дискові гальма».

Neste ATF-X
Neste ATF-X

Синтетична олива для автоматичних трансмісій, відповідає специфікаціям GM і найостаннішим специфікаціям Ford. Може застосовуватися в будь-яких транспортних засобах General Motors і в останніх моделях Ford.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.