Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Гідравлічні оливи

Гідравлічні оливи

Властивості гідравлічних олив Neste Oil

  • Ефективні присадки гарантують відмінний захист проти зносу, окислення і корозії
  • Відмінні водо- і повітряновіддільні властивості забезпечують можливість застосування у важких робочих умовах
  • Відмінна текучість при низьких температурах і високий індекс в'язкості забезпечують високу працездатність навіть в дуже холодних умовах.

Саме тому гідравлічні масла Neste Oil це вибір професіоналів!

Neste Hydrauli 32 (HVLP)
Neste Hydrauli 32 (HVLP)

Високоякісне гідравлічне масло для цілорічного застосування.

Neste Hydrauli 46 (HVLP)
Neste Hydrauli 46 (HVLP)

Високоякісне гідравлічне масло для зовнішнього застосування в надзвичайно вимогливих, постійно експлуатованих гідравлічних системах.

Neste Hydrauli 46 Basic
Neste Hydrauli 46 Basic

Хороша універсальна гідравлічна олива для застосування поза приміщеннями. Neste Hydrauli 46 Basic рекомендується для тривалого використання у вимогливій гідравліці, що працює в широкому діапазоні температур.

Neste Hydrauli 46 Super
Neste Hydrauli 46 Super

Високоякісна багатофункціональна гідравлічна олива класу Super призначена для техніки, що працює під відкритим небом в широкому діапазоні температур.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.