Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Neste Gear MJ 46 (API GL-4)

Neste Gear MJ 46 (API GL-4)

Багатофункціональна трансмісійна і гідравлічна олива спеціально для тракторів, що мають гальма з масляними ванними, де в трансмісії, ведучому мосту і гідравліці використовується одна олива, а також є «мокрі дискові гальма». Всі види Gear MJ відповідають наступним специфікаціям: API GL-4, Alison СЗ і 'С4, Caterpillar ТО-2 і Massey Ferguson MF 1143, New Holland NH-410B. Оливи Gear MJ також відповідають іншим специфікаціям Massey Ferguson, Case, Ford і John Deere в залежності від в'язкості. Перевіряйте правильність вибраного виду по кожній окремій специфікації на продукт.

SAE густина кг/м³ + 15°С в’язкість мм²/с (сСт) 40°С 100°С індекс в’язкості ттемпература спалаху (СОС) °С температура застигання °С
MJ 46 873 46 7,7 150 175 -39

 

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.