Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Neste City Pro 5W-40 (API SM, SL, SJ / CF ACEA АЗ / ВЗ, АЗ/В4 АСЕА СЗ)

Neste City Pro 5W-40 (API SM, SL, SJ / CF ACEA АЗ / ВЗ, АЗ/В4 АСЕА СЗ)

Повністю синтетична моторна олива нового покоління. У її розробці прийняті до уваги спеціальні вимоги новітніх удосконалених конструкцій легкових двигунів, спеціальні вимоги каталізаторів, а також новітні, більш жорсткі вимоги щодо якості нових класів API SM, ACEA СЗ. Рекомендується використовувати протягом всього року у будь-яких умовах, в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів. Придатна як для двигунів без турбонаддуву, так і з турбонаддувом. Переваги оливи особливо очевидні в сучасних автомобілях, а також в літніх та зимових умовах. Використання сприяє надійній роботі двигуна і необхідного для каталізатора легкого запуску, малому споживанні оливи і чистоті двигуна.

Олива перевищує новітні вимоги щодо якості більшості виробників автомобілів, але її також можна використовувати і в більш старих двигунах. Перевищує вимоги: MB 229.31, VW 502.00/505.00, BMW Longlife-04, Porsche.

SAEгустина кг/м³ + 15°С в’язкість мм²/с (сСт) 40°С 100°С індекс в’язкості температура спалаху (СОС) °С температура застигання °С гранична температура перекачування °С
5W-40 853 85 14,0 170 244 -51 <-35

 

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.