Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Оливи

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Всесезонне напівсинтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів. Підтримує витрату масла низькою, змащує в холодних умовах застосування, запобігає зношуванню двигуна і особливо підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з пробігом.

Neste Premium 5W-40 містить найкращі сучасні присадки, що підсилюють мастильні властивості, запобігають відкладення і корозію двигуна, а також зберігають стабільність протягом всього періоду використання масла. Neste Premium виконує вимоги до якості більшості виробників автомобілів. Продукт може бути використаний для більш старих автомобілів і при необхідності його можна змішувати з моторним маслом подібного класу продуктивності.

Густина кг/м³ при 15°С Температура спалаху °С (СОС) Температура застигання °С Індекс в’язкості В’язкість сСт/40°С В’язкість сСт/100°С В’язкість сП/°С
855 220 -45 169 85 13,9 6000/-30

 

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.