Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Оливи

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Всесезонне напівсинтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів. Підтримує витрату масла низькою, змащує в холодних умовах застосування, запобігає зношуванню двигуна і особливо підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з пробігом.

Neste Premium 5W-40 містить найкращі сучасні присадки, що підсилюють мастильні властивості, запобігають відкладення і корозію двигуна, а також зберігають стабільність протягом всього періоду використання масла. Neste Premium виконує вимоги до якості більшості виробників автомобілів. Продукт може бути використаний для більш старих автомобілів і при необхідності його можна змішувати з моторним маслом подібного класу продуктивності.

Густина кг/м³ при 15°С Температура спалаху °С (СОС) Температура застигання °С Індекс в’язкості В’язкість сСт/40°С В’язкість сСт/100°С В’язкість сП/°С
855 220 -45 169 85 13,9 6000/-30

 

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.