Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Оливи

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Neste Premium 5W-40 (SAE SL/CF, ACEA A3/B4)

Всесезонне напівсинтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів. Підтримує витрату масла низькою, змащує в холодних умовах застосування, запобігає зношуванню двигуна і особливо підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з пробігом.

Neste Premium 5W-40 містить найкращі сучасні присадки, що підсилюють мастильні властивості, запобігають відкладення і корозію двигуна, а також зберігають стабільність протягом всього періоду використання масла. Neste Premium виконує вимоги до якості більшості виробників автомобілів. Продукт може бути використаний для більш старих автомобілів і при необхідності його можна змішувати з моторним маслом подібного класу продуктивності.

Густина кг/м³ при 15°С Температура спалаху °С (СОС) Температура застигання °С Індекс в’язкості В’язкість сСт/40°С В’язкість сСт/100°С В’язкість сП/°С
855 220 -45 169 85 13,9 6000/-30

 

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!