Запасні частини до імпортних автомобілів
Запасні частини до імпортних автомобілів
Свічки запалювання Bosch

Свічки запалювання Bosch

Свічки запалювання Bosch - якість, що ґрунтується на більш ніж столітньому досвіді.

Найбільші світові автовиробники використовують свічки запалювання Bosch для серійної комплектації своєї продукції. На даний час асортимент Bosch нараховує більше 1250 найменувань свічок із 31 різним типом розташування електродів й пропонує відповідне рішення майже для будь-якого двигуна, тим самим охоплюючи 98% моделей автомобілів.

Програми свічок запалювання Bosch

Свічки запалювання Bosch Super - стандартні свічки запалювання, що можуть бути застосовані практично для будь-якого типу двигуна. Мідний сердечник укладено у зносостійку хромонікелеву оболонку, що дозволяє підвищити захист електрода від корозії, термічних перевантажень та іскрової ерозії. Покриття нікелем запобігає заїдання різьби свічки в головці блоку, і захищає корпус від впливу агресивних середовищ.

Свічки запалювання Bosch Super Plus - вирізняються високою надійністю та унікальним захистом від корозії за рахунок нікель-ітрієвого легування центрального електрода. Інноваційна технологія легування зменшує знос центрального електрода й збільшує інтервал заміни свічок. Загострений боковий електрод - нове конструкторське рішення в більшості варіантів свічок Super Plus. Подібна форма електрода забезпечує високу надійність запалювання, оптимальне згоряння повітряно-паливної суміші поряд із підвищеним захистом каталізатора та зниженим споживанням бензину.

Свічки запалювання Bosch Super 4 - свічки запалювання із чотирма боковими електродами та посрібленим центральним електродом. Використовуваний у свічках Bosch Super 4 принцип запалювання з поверхнево-повітряним іскровим розрядом довів свою ефективність у ході успішних випробувань. Залежно від навантаження двигуна та ступеня зносу іскра сама знаходить найкращий шлях для надійної роботи, завдяки чому ефективна потужність свічки збільшується на 60%. Максимальна надійність запалювання захищає двигун і каталізатор, а очищаюча дія поверхневого розряду перешкоджає утворенню нагару на свічках.

Свічки запалювання Bosch Platinum - стандарт "платинової" свічки являє собою конструктивне рішення: центральний платиновий електрод з напайкою з ітрієвого сплаву забезпечує високу надійність запалювання повітряно-паливної суміші протягом усього терміну служби свічки. Оригінальна конструкція дозволяє швидше досягти температури самоочищення свічки. Свічки Bosch Platinum забезпечують надійний пуск двигуна в жару і в холод, а також більш надійну іскру при високих оборотах.