Запасні частини до імпортних автомобілів
Запасні частини до імпортних автомобілів
Щітки склоочисника Bosch

Щітки склоочисника Bosch

Щітки склоочисників Bosch - комфорт і безпека

Безкаркасні щітки склоочисників Bosch AEROTWIN

Bosch став першим виробником, що ще більше 10 років тому представив на ринку щітки склоочисників без механічних шарнірно-важільних конструкцій. Нові щітки отримали назву AEROTWIN, завдяки ідеальній комбінації інноваційної технології двокомпонентної гуми TWIN і аеродинамічного дизайну.

Вже більше 5 років минуло з того моменту, коли компанія Bosch представила нову програму щіток AEROTWIN, які можуть бути встановлені на автомобілі, що оснащені стандартними склоочисниками (Retrofit).

Переваги Bosch AEROTWIN

  • аеродинамічна форма знижує рівень шуму та забезпечує гарний притиск склоочисників на швидкості;
  • поліпшена якість роботи в зимових умовах - за рахунок відсутності в конструкції металевого каркаса і шарнірів - місць, що найбільше піддаються зледенінню;
  • рівномірний розподіл тиску склоочисників AEROTWIN на скло збільшує термін їхньої служби та робить очистку скла більше ефективною;
  • поліпшений дизайн.

Щітки склоочисників Bosch TWIN

Каркасні склоочисники TWIN з унікальною двокомпонентною структурою гуми забезпечують найвищу якість очистки скла. Наджорстка кромка допомагає ретельно очищати скло протягом усього терміну служби щітки, а гнучка гумова основа знижує рівень шуму і робить переміщення склоочисника плавним.

Міцний суцільнометалевий каркас склоочисника із прецизійними шарнірами та подвійним антикорозійним покриттям максимально стійкий до зношування в будь-яких погодних умовах.

Для вантажних машин і автобусів Bosch розробив спеціальну програму. Щітки склоочисників TWIN для комерційного транспорту вирізняються надміцною конструкцією каркаса, що гарантує високу стабільність роботи склоочисників довжиною до 1000 мм.

Щітки склоочисників Bosch ECO

Бюджетна програма каркасних щіток склоочисників Bosch ECO поставляються як у комплектах, так і по одній щітці в упаковці.