Запасні частини до імпортних автомобілів
Запасні частини до імпортних автомобілів
Компоненти дизельного вприску Bosch

Компоненти дизельного вприску Bosch

Bosch - фахівець із дизеля - пропонує широку програму для дизельних систем. І це не дивно, адже Bosch розробляє та виробляє дизельні компоненти вже більше 80 років.

Сьогодні всі провідні автовиробники довіряють якості та передовим технологіям дизельного вприску Bosch. Саме тому в більшості автомобілів з дизельним двигуном Ви знайдете системи вприску Bosch.

Форсунки, розпилювачі, плунжерні пари, свічки накалу, запчастини для ремонту ТНВД - ось далеко не повний список запасних частин, які пропонуються фірмою Bosch для СТО й торгових організацій.

Дизельні форсунки та розпилювачі

Дизельные форсунки Bosch Дизельные распылители Bosch

У старих автомобілів зростає потреба в техобслуговуванні, ремонті та необхідних для цього запасних частинах. При цьому варто пам'ятати: тільки Bosch може замінити Bosch. Дозування та факел розпилу палива у двигуні забезпечує розпилювач, що складається із двох частин - голки та корпусу. Для бездоганної роботи цих компонентів важливі дуже точна обробка, розпилювачі повинні витримувати тиск до 1500 бар і температури до 200°С. Тільки оригінальний розпилювач від Bosch піклується про оптимальний процес згоряння і тривалим терміні служби.

Програма розпилювачів Bosch охоплює широкий спектр транспортних засобів - від трактора до суднового дизеля. Ви завжди зможете знайти відповідний розпилювач для двигуна Вашої машини.

Свічки накалу Bosch: швидше стартувати, замість того, щоб довго чекати

У дизельних двигунах із попередньою та вихровою камерами, для пуску холодного двигуна, необхідні свічки накалу для запалювання паливної суміші. При цьому вони піддаються екстремальним навантаженням. Їх необхідно перевіряти до початку зими і, якщо буде потреба, замінити.

В свічці накалу Bosch застосована новітня розробка - додавання спеціального металу в сплав спіралі накалу, завдяки чому свічка накалу Bosch дозволяє вдвічі зменшити час накалу від 0 до 850°С за 4 секунди! Це свідчить про те, що зі свічкою Bosch Duraterm дизельний двигун заводиться майже так само швидко, як і бензиновий.

Інші компоненти дизельного вприску

Паливний насос високого тиску - крім оригінального ТНВД, Bosch пропонує також відновлені вироби, що забезпечує можливість швидкого, простого та недорогого ремонту.

Насос, що підкачує паливо, забезпечує безперебійну подачу дизельного палива з паливного бака до ТНВД, і є невід'ємною частиною будь-якого сучасного двигуна.

Елементи та нагнітальні клапани для рядних паливних насосів високого тиску проводять дозування палива й створюють необхідний тиск вприску. При цьому досить незначна кількість палива повинна бути дуже точно дозована. Якість Bosch повністю відповідає високоточним вимогам, що висуваються до даних компонентів.