Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Мастила

Neste Superlix EP 2

Neste Superlix EP 2

Багатоцільове спеціальне комплексне літієве мастило. Різниця в порівнянні з іншими мастилами основаними на літії, проявляється в кращій працездатності при важких умовах. Має кращу змащувальну здатність при високих температурах і у випадках, коли об'єкт мастила піддається трясці або ударних навантажень. Рекомендується для змащення підшипників коліс і карданів автомобілів, а також шасі транспортних засобів. У промисловості використовується для змащення підшипників кочення та ковзання, коли експлуатаційних властивостей звичайних літієвих мастил недостатньо. Особливо підходить для змащування підшипників електродвигунів.

клас N.L.G.I. густина кг/м³ +20°С тип згущувача температура каплепадіння °С робоча температура °С
2 930 комплекс літію 260 -30...+150

 

ДодатокРозмір
superlix_ep_2_hr.sml_.jpg148.89 КБ

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).