Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Плуги

Плуги

Глибокорозпушувач - ГР 70
Глибокорозпушувач - ГР 70

Основні переваги агрегату:

  • конструкція і розташування стійок забезпечують ретельне розпушування без перенесення підорного шару на поверхню ґрунту;
Глибокорозпушувач серії «Фаворит»
Глибокорозпушувач серії «Фаворит»

З глибокорозпушувачем «Фаворит» можливе інтенсивне розпушування нижніх ґрунтових шарів без обороту пласта з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару.

Глибокорозпушувачі з анкерами SPA-2 та SPA-3
Глибокорозпушувачі з анкерами SPA-2 та SPA-3

Глибокорозпушувачі з анкерами SPA-2 та SPA-3 призначені для глибокої обробки ґрунту з одночасною обробкою верхнього шару.

НАВІСНІ ОБОРОТНІ ПЛУГИ СЕРІЇ «МАЙСТЕР»
НАВІСНІ ОБОРОТНІ ПЛУГИ СЕРІЇ «МАЙСТЕР»

Оборотний плуг «Майстер» відрізняється від звичайного плуга ексклюзивними опціям та спеціальною конструкцією, яка складається з двох рядів корпусів: праві та ліві.

Плуг ПМН-2-20А
Плуг ПМН-2-20А

Плуг малий навісний двокорпусний ПМН-2-20А призначений для відвальної оранки ґрунтів під зернові та технічні культури на глибину до 20 см, не засмічених каменями, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором до 0,09 МПа (0,9 кг/см²) та щільністю до 4,0 МПа (40 кг/см²).

Плуг ПМН-3-20А
Плуг ПМН-3-20А

Плуг малий навісний трикорпусний ПМН-3-20А призначений для відвальної оранки ґрунтів під зернові та технічні культури на глибину до 20 см, не засмічених каменями, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором до 0,09 МПа (0,9 кг/см²) та щільністю до 4,0 МПа (40 кг/см²).

Плуг дисковий з регулюванням міжряддя ПДМ-2,2
Плуг дисковий з регулюванням міжряддя ПДМ-2,2

Плуги серії ПДМ призначені для підготовки ґрунтів, не засмічених плитняком і іншими перешкодами, під посів зернових і технічних культур шляхом розпушування поверхні поля на задану глибину з питомим опором ґрунту до 0,9кг/см², щільністю 35 кгс/см² і вологістю до 27%.

Плуг навісний борозний ПНБ-5-40
Плуг навісний борозний ПНБ-5-40

Агрегатується з тракторами, праві колеса яких знаходяться в борозні, призначений для обробки різних ґрунтів під зернові і технічні культури на глибину до 30 см., не засмічених камінням, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором до 0, 9 кгс/см (0,09 МПа), твердістю до 35 кгс/см² (3,5 МПа) і вологістю ґрунту до 27%.

Плуги ПНВ
Плуги ПНВ

Плуг навісний призначений для оранки ґрунтів під зернові та технічні культури на глибину до 30 см, не засмічених камінням, плитняком та іншими перешкодами, з питомим опором ґрунту до 0,09 МПа і твердістю до 4,0 МПа.

Плуги напівнавісні оборотні ПНО
Плуги напівнавісні оборотні ПНО

Плуг призначений для гладкої оранки слабокам'янистих і середньокам'янистих ґрунтів, оснащений сучасними робочими органами з ресорним захистом або зрізним болтом і напівгвинтовими корпусами норвезької фірми "КВЕРНЕЛАНД".

Плуги оборотні PR (PO)
Плуги оборотні PR (PO)

Плуги оборотні PR (PO)-3 призначені для гладкої оранки ґрунтів на схилах і рівнинах, без рознімних борозен. Агрегат рухається човниковим ходом, проводить оранку з укладанням пласту в одну сторону.

Реверсивний плуг PRXM-78
Реверсивний плуг PRXM-78

Серія плугів PRXM 8 - це нове покоління оборотних плугів виробництва АТ «Молдагротехніка», призначені для обробки ґрунту з оборотом пласту, глибиною до 40 см.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.