Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Плуги

Реверсивний плуг PRXM-78

Реверсивний плуг PRXM-78

Серія плугів PRXM 8 - це нове покоління оборотних плугів виробництва АТ «Молдагротехніка», призначені для обробки ґрунту з оборотом пласту, глибиною до 40 см.

Переваги PRXM 8:

  • висока продуктивність за рахунок збільшення робочої швидкості;
  • плуги оснащені передплужниками та широким спектром регулювань;
  • якість оранки;
  • економія палива та енергії;
  • висока зносостійкість за рахунок оснащення іспанськими робочими органами BELLOTA.

Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с.350
Продуктивність, га/год4,0
Число робочих органів, шт.8
Робоча швидкість, км/год8-10
Транспортна швидкість, км/год12
Ширина захвату корпусу, cм32-50
Ширина захвату, cм264-400
Глибина обробки, см40
Маса, кг3300

Передплужники

Універсальні передплужники сприяють більш ефективному поглибленню рослинних залишків, тим самим дозволяючи отримати чисту оранку навіть на полях з підвищеною рослинністю. Регулювати робочу глибину передплужників можна дуже швидко і легко завдяки плоскій стійці та фіксувальному штифту. Маючи ступінчасту пласку стійку можна встановити однакове положення усіх передплужників без додаткових вимірювань, кут атаки при цьому залишається незмінним. Пласка форма стійки передплужника виключає небезпеку його скручування під час роботи.

Захист робочих органів

Навіть якщо леміш або долото зустріли на своєму шляху камінь, корені дерев або будь-яку іншу перешкоду, - це не проблема. В цілях захисту робочих органів стійка корпусу була оснащена болтом, що зрізає, діаметром 16 мм, що зривається при перевищенні на долоті плуга тиску в 3000 кг. Таким чином, стійка плуга і усі робочі органи захищені від значних пошкоджень. Болт, що зрізає, можна легко і швидко замінити, додаючи мінімум зусиль усього лише однієї людини.

Опорне колесо

Велике опорне колесо зменшує тиск на ґрунт при оранці і гарантує необхідну безпеку при транспортуванні. Глибина обробки регулюється спереду за допомогою три точкової навіски трактора, а ззаду - за допомогою гідравлічно регульованого опорного колеса.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!