Запчастини, паси, підшипники
Запчастини, паси, підшипники
LBP

LBP

Відкрите акціонерне товариство "Луцький підшипниковий завод" веде відлік своєї історії з 1981 року. Це сучасне українське підприємство, що спеціалізується на виробництві роликових конічних і голчастих підшипників.

Використання спеціальних сталей, прогресивної технології та сучасного обладнання гарантує виробництво якісної та конкурентної продукції. На заводі впроваджена і діє система забезпечення якості виробництва підшипників, що відповідають вимогам міжнародних стандартів EN ISO 9002. В 1998 році підприємство увійшло до складу корпорації SKF - світового лідера по виробництву підшипників.

Продукція заводу широко використовується у виробництві автомобілів, тракторів, причепів, комбайнів, різноманітної сільськогосподарської техніки, загальнім машинобудуванні, забезпечуючи надійну роботу вузлів і механізмів в умовах підвищених навантажень.

Провідні автомобільні та тракторні заводи країн СНД, такі як ГАЗ, КамАЗ, УАЗ, МАЗ, МТЗ, ХТЗ, КрАЗ, ЗАЗ-ДЭУ є споживачами LBP.

Підшипники з маркою "Луцький підшипниковий завод" відомі в багатьох країнах СНД, Європи, Америки, Азії.

Шукайте підшипники ЛПЗ у нашому прайс-каталозі.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 включені до держпрограми 25% - компенсації
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!