Запчастини, паси, підшипники
Запчастини, паси, підшипники
COMPLEX S.A.

COMPLEX S.A.

Фірма "COMPLEX" була створена в 1993 році. Економіка вільного ринку і промисловість, що активно розвивалися в ті роки, створили великий попит на пропоновані компанією продукти. З самого початку, вміле поєднання найвищої якості підшипників СХ з широким асортиментом і метою задовольнити Клієнтів забезпечило високий попит на продукцію підприємства.

COMPLEX S.A. -це один з провідних виробників і дистриб'юторів частин для промислових машин, сільськогосподарської техніки і автомобілебудування, продукцію компанії високо цінують і купують Клієнти у Польщі та за кордоном. Однією з важливих подій в історії компанії було рішення про розширення сфери діяльності за рахунок виробництва запчастин до машин. У цей час зростав інтерес до продукції СХ з боку європейського ринку.

Всі вироби CX проходять систематичний документований контроль у дослідно-вимірювальній лабораторії. Користуючись спеціалізованим обладнанням COMPLEX SA, ѓарантує, що кожна партія виробів CX, що поставляється Клієнту, відповідає всім вимогам норми.

Продукція Групи COMPLEX характеризується стабільною найвищою якістю у своєму класі.

Шукайте підшипники фірми COMPLEX у нашому прайс-каталозі.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 включені до держпрограми 25% - компенсації
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!