Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Культиватори

Щілювач навісний ЩН-4 «Киндрат»

Щілювач навісний ЩН-4 «Киндрат»

Щілювач навісний призначений для нарізування «щілин» на полях з метою покращення водопроникної властивості ґрунту та захисту від водяної ерозії. Він може використовуватися на рівних ділянках і схилах до 10 °.

Щілювач забезпечує необхідну якость роботи при вологості до 25% і твердості ґрунту до 4,5 МПа. Обробка ґрунту має проводитись впоперек схилів. На поверхні поля допускається наявність подрібнених рослинних залишків, рівномірно розподілених по полю. Не допускається робота щілювача на ділянках, забруднених камінням, купами рослинних залишків або соломи.

В транспортувальне або робоче положення щілювач перекладається з допомогою навішування трактора. Управління здійснюється важелями гідророзподільника з кабіни трактора. Опорні колеса з механізмом регулювання призначені для виставлення і регулювання глибини обробки, де має місце вітрова і водяна ерозія.

Технічні характеристики ЩН-4 «Киндрат»
Тип агрегату навісний
Агрегатування трактора класу 30 кН
Робоча швидкість, км/год 8 – 10
Продуктивність за, га/год 3,2 – 4,0
Ширина захвату, м 4
Глибина обробки, см 25 – 30
Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм 2250×4480×1950
Дорожній просвіт, мм 300
Маса конструкції, кг 1350

Споживачам

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає акцію!

ПОСПІШАЙ!!! отримати свою ЗНИЖКУ!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «CHAMPION» розпочинає сезон весняних знижок!!!