Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Культиватори

Причіпний культиватор КУ-6,2

Причіпний культиватор КУ-6,2

Культиватор КУ-6,2 використовується для основної обробки ґрунту без його обертання при догляді за парами та підготовці до посіву, при обробці під зяб. За один прохід агрегату плоскорізні лапи підрізають стерню та бур'яни, диски подрібнюють і загрібають пожнивні залишки, а каток накочує ґрунт, завдяки чому додатково його вирівнює та ущільнює. Цей метод обробки ґрунту сприяє збереженню вологи і поживних речовин у формі, доступній для засвоєння їх рослинами. При збільшенні робочої швидкості (до 16 км/год), покращується вирівнювання поверхні поля, розпушування ґрунту, а отже, створюються сприятливі умови для роботи посівних машин. На культиватор встановлені робочі органи, що виготовлені з високоякісної, термічно обробленої сталі австрійської фірми "Premium Parts".

Культиватор виконує наступні технологічні операції:

  • розпушування та подрібнення ґрунту;
  • підрізання бур'янів;
  • подрібнення грудок ґрунту;
  • подрібнення рослинних залишків та їх перемішування з ґрунтом, створюючи шар мульчі;
  • вирівнювання поверхні ґрунту;
  • ущільнення верхнього шару ґрунту.

Переваги мінімальної обробки ґрунту культиватором КУ-6,2 над традиційною обробкою із застосуванням плуга:

1. Наявність шару мульчі з рослинними залишками на поверхні ґрунту, який значно підвищує його продуктивність. Це дозволяє раніше розпочати польові роботи.

2. Наявність рослинних залишків саме у верхніх шарах ґрунту дозволяє вбирати і накопичувати надмірну вологу, що запобігає водній ерозії ґрунту.

3. Перешкоджання активному випарюванню вологи з верхнього шару ґрунту завдяки шару мульчі з рослинних залишків, який оберігає ґрунт від вітрової та водної ерозії.

4. Запобігання руйнування ґрунту під впливом робочих органів і ходових систем сільгоспмашин. Шар ґрунту, що обробляється, стає стійкішим до механічного впливу завдяки рівномірному насиченню ґрунту рослинними залишками.

Використання культиватора для основної обробки ґрунту дає можливість зменшити витрати енергії до 40% (порівняно з оранкою за допомогою відвалу).

На культиватор КУ-6,2 може бути встановлене устаткування для внесення рідких мінеральних добрив.

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).