Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона глибокого розпушування БГР-6.7 "Солоха"

Борона глибокого розпушування БГР-6.7 "Солоха"

Дискова борона БГР-6,7 "Солоха" призначена для оброблення ґрунтів різноманітного механічного складу з подрібнюванням і закладенням у ґрунт пожнивних залишків, які залишилися на поверхні поля, а також для підготовки ґрунту під посів озимих культур, після збирання просапних, без глибокого основного оброблення ґрунту. Дискова борона складається із двох батарей, на передній встановлені диски "ромашка", на задній - суцільні диски, це дає можливість бороні працювати на задану глибину та з високою якістю, незважаючи на твердість ґрунту і пожнивні залишки на поверхні поля. Досягається це в першу чергу за рахунок великого навантаження на диск (у БГР-6,7 "Солоха" воно становить 137 кг/на диск), і комбінації дисків (диски "ромашка" якісніше підрізають шар ґрунту й подрібнюють пожнивні залишки, "суцільні" диски краще перемішують і кришать ґрунт), завдяки цьому "Солоха" добре працює на полях з великою кількістю пожнивних залишків. На бороні встановлені диски діаметром 710 мм, це дає можливість мінімум на 30% збільшити їх ресурс. Головною перевагою даної дискової борони є стабільна глибина оброблення. У дискової борони БГР-6,7 "Солоха" глибина оброблення виставляється кутом атаки батарей, але додатково обмежується на колісній підвісці. Таким чином, навіть при максимальному куту атаки батарей глибше, чим встановлено на колісній підвісці борона не поглибиться, а суха земля або велика кількість рослинних залишків не зменшать глибину оброблення завдяки значному навантаженню - 137 кг/диск (для приклада в БДТ-7 цей показник становить 55 кг/диск).

Технічні характеристикиБГР-6,7 "Солоха":
Тип борониНапівпричіпна
Агрегатується:трактора класу 50 кН і більше
Робоча швидкість, км/годину8-12
Продуктивність за 1 годину робочого часу, га:5,4-8,0
Ширина захвату, м6,7
Орієнтовна витрата палива, л/га9,3-11,5
Глибина оброблення, см10-20
Окупність за рахунок економії ПММ, га2150
Габаритні розміри в робочому положенні (Д*Ш*В), мм:8700*7250*1650
Дорожній просвіт, мм300
Маса конструкції, кг7690

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.