Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона дискова важка БДВ - 7

Борона дискова важка БДВ - 7

Борона БДВ-7 призначена для оброблення шарів ґрунту після оранки земель, для передпосівної підготовки ґрунту без попередньої оранки, для обробки ґрунту після збирання просапних культур, для догляду за лугами та пасовищами, засмічених дрібним каменям розміром не більше 10 см і деревними залишками товщиною до 2 см.

Відмінні риси: підпружинений причіпний пристрій, що забезпечує плавність руху борони в транспортному положенні та охороняє від руйнування раму як при транспортуванні, так і в роботі; підшипникові вузли секцій дисків обладнані посиленими підшипниками 7515, які надійно захищені від бруду за допомогою спарених манжет і лабіринтового ущільнення по обидва боки; оригінальний механізм фіксації гайки затягування дисків секцій від розкручування; надійна фіксація кута атаки секцій дисків; надійна фіксація бічних рам борони в транспортному положенні; осі повороту бічних рам мають мастильні пристрої; посилена траверса колісного ходу трапецеїдальної форми з кола діаметром 95 мм, постачена пилозахисними шарнірами повороту.

МаркаБДВ-7
Агрегатується з тракторами тяг. класа3 (Foton-1254, Foton-1454; Т-150К, К-700)
Продуктивність за 1 годину робочого часу, га/год:
Обробка стерньового фона після збирання кукурудзи5,2...7,2
Обробка попередньо обробленого верхнього шару3,8...5,8
Ущільнення надмірно розпушеного ґрунту3,8...5,8
Робоча швидкість, км/год6,0...12,0
Робоча ширина захвату, м7.0
Загальна маса, не більше, кг3300
Глибина обробки, см:
при відвальній оранці10...16
при обробці ущільнених ґрунтів після збирання зниклих культур10...14
Максимальна глибина обробки, смдо 16

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.