Спецтехніка
Спецтехніка
Техніка для лісового господарства

Машина деревоподрібнююча навісна МРН-1

Машина деревоподрібнююча навісна МРН-1

Машина деревоподрібнююча призначена для переробки верхівок дерев, гілля, некондиційних залишків деревини на технологічну та паливну тріску.

Машина деревоподрібнююча використовується для переробки відходів деревообробного виробництва, а також при проведенні промислових або санітарних вирубувань. Переробка гілок при проведенні вирубувань у містах дозволяє знизити витрати на перевезення зрізаних дерев. Крім того, тріску, що отримується в процесі переробки, можна використовувати у виробництві плит з деревини, паливних брикетів, для компосту та в інших цілях.

МРН-1 машина деревоподрібнююча навісна агрегатується з тракторами МТЗ-80/82, Т-150 та їх модифікаціями за допомогою монтажу на триточкове гідронавішування і з'єднанням з валом відбору потужності через карданну передачу.

За конструктивними ознаками МРН-1 є дводисковою деревоподрібнюючою установкою переривчастої дії. Основний робочий орган деревоподрібнюючої машини - ротор, що складається з 2-х масивних дисків і вала, який обертається в двох сферичних роликопідшипниках №53612. Диски при великих технологічних навантаженнях допомагають двигуну долати опір руху за рахунок накопиченої кінетичної енергії махових мас у період роботи з малими навантаженнями або під час перерв, наприклад, при подачі деревини та ін.

На периферії дисків встановлено шість лопостей, що створюють необхідний повітряний тиск (як у вентиляторі), завдяки чому тріска по тріскопроводу викидається у візок або "біг-бег". Вцілому, ротор має масу 240 кг. На передньому диску ротора кріпляться 3 різальні ножі зі зносостійкої сталі.

Основною опорною частиною деревоподрібнюючої машини є корпус. На його бічних поверхнях розташовані місця для установки опор валу ротора, також закріплені контрножі, переподрібнювач, завантажувальний пристрій та навісна система. У верхній частині корпусу знаходиться кришка, на якій встановлено тріскопровід, що обертається на 360°.

Подача деревини здійснюється самозатягуванням. Процес подрібнення деревини в деревоподрібнюючій машині виконується в 3 етапи. Перший зріз робиться трьома різальними ножами. Їхній стан (гострота і проміжок між різальними ножами і контрножами, їх випуск над поверхнею ножового диска) істотно впливає на фракцію отримуваної тріски. Додаткові ножі, розташовані на стінках корпусу деревоподрібнюючої, машини разом виконують вторинне подрібнення. Остаточна консистенція тріски отримується при її попаданні у зону зубчастих секторів, що працюють як відбійники та розташовані біля виходу в тріскопровід.

Технічні характеристики машини деревоподрібнюючої навісної МРН-1
Найбільший розмір відходів, що переробляються (або окремого гілля), мм100
Продуктивність, м³/годинудо 9,5
Частота обертання ротора, об/хв1000
Габаритні розміри, мм (Д×Ш×В)1700×2050×3500
Маса, кг (МРН-1/МРС-1)770/960
Споживана потужність, кВт37
Розміри тріски, що отримується мм (довжина/товщина, не більше)10 … 60/37

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!