Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Машини для заготівлі кормів

Рулонний прес Z-590 / 1 серії Power Cut

Рулонний прес Z-590 / 1 серії Power Cut

Рулонні преси призначені для прибирання солом'яних матеріалів (соломи після збирання комбайном і рапсу, а також залишків після збирання кукурудзи та сіна, зібраного в вали, а також прив'ялих зелених кормів).

Рулонні преси призначені для збирання соломи з валів шириною до 2,0 м. Зібраний матеріал рулонні преси закочують в круглі рулони шириною 1,2 м і діаметром 1,3 м, обмотують його шнурком або сіткою (без зав'язування вузла) і вивантажують в поле. За допомогою рулонних пресів також можна прибирати частково просушене сіно і зелену масу вологістю 40 - 60%, призначену на силос.

Сформовані рулони вологого сіна або суміші трав з бобовими рослинами, необхідно якомога швидше обмотати плівкою, на спеціальних обмотувальниках рулонів і залишити в місці складування для силосування на строк мінімум 6 тижнів. Після цього часу рулони придатні до згодовування в якості повноцінного грубого корму. Добре обмотані рулони силосу можуть зберігатися до наступного сезону.

Рулонний прес з подрібнюючим вузлом (далі подрібнювач) Z-590 / 1 є одновісною причіпною машиною, що працює з тракторами потужністю більше 55 к. с. - Без обрізки і 80 к. с. - з подрібненням, мінімум два виходи зовнішньої гідравлічної системи. Це прес з ланцюговою постійно закатною камерою, оснащеною подрібнювачем, з можливістю виключення різців під час роботи (напр., під час збирання соломи).

Рулонні преси серії Power Cut преси є основними машинами в технології збирання соломи, сіна і зелених мас методом закачування, які дозволяють повністю механізувати завантаження, транспортування, скиртування і закачування рулонів. Застосовуючи рулонні преси з подрібненням, користувач має можливість швидко прибрати матеріал з поля, обмежити втрати під час зберігання, подрібнення матеріалу з метою підвищення якості корму (значно збільшується поверхня проникнення бактерій в процесі безкисневої ферментації під час силосування), а також спрощення згодовування.

У стандартну комплектацію преса Z-590 / 1 Power Cut входять:

  • 1. Обв’язувач одним шнурком;
  • 2. Обв’язувач подвійним шнурком;
  • 3. Обв’язувач сіткою;
  • 4. Подрібнювач;
  • 5. Електронна система з акустичним сигналізатором заповнення камери.

Застосовуючи рулонні преси, Ви має можливість швидко прибрати матеріал з поля, обмежити втрати під час зберігання і зберегти корми до наступного сезону.

Технічні характеристики преса Z-590/1 Power Cut:
Вага, кг 2650
Довжина, м 3.700
Ширина, м 2.420
Висота, м 2.300
Необхідна потужність, kW:
- подрібненням, л. с.
- без подрібнення, л. с.
60
40
Швидкість обертання \ УОМ, об. /хв. 540
Діаметр рулонів, м 1.3
Ширина рулонів, м 1.2
Теоретична мінімальна довжина подрібнюваного матеріалу, см 9,5
Транспортна швидкість, км/год. 20
Кількість обслуговуючого персоналу 1 оператор

 

 

Золота Медаль преса POWER CUT Z-590 / 1 на Міжнародній Виставці POLAGRA 2003