Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Лущильник на пружинних стійках ЛДП-3

Лущильник на пружинних стійках ЛДП-3

Агрегати цієї серії оптимально підходять для поверхневої стерньової та передпосівної обробки ґрунту по мульчі або після оранки. Лущильник робить поверхневу обробку для стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності ґрунту, закладення та змішування пожнивних залишків і сидератних культур та підготовку посівного горизонту.

Пружинні стійки з профілю 90×14 мм забезпечують безперервну та ефективну роботу лущильника навіть на засмічених і кам'янистих ділянках. За рахунок вібрації відбувається самоочищення робочих органів від рослинних решток і ґрунту. Термін служби і результати роботи пружинних стійок значно кращі ніж у стійок на м'яких гумових демпферах.

Шлейф-каток, що прикачує, типу STS забезпечує якісне зворотне ущільнення ґрунту і дозволяє працювати в умовах підвищеної вологості.

Лущильник забезпечує високу продуктивність при низькій витраті палива і дозволяє працювати на підвищених робочих швидкостях (до 18 км/год) та проводити обробку ґрунту на глибину до 12 см.

Робочі органи агрегату - вирізні диски Ø 460 мм, встановлені на окремих пружинних стійках. Необслуговувані підшипникові вузли, що використовуються у конструкції, не вимагають змащування та регулювання увесь період експлуатації, виготовлені для використання у найважчих польових умовах і захищені від попадання всередину частинок агресивного зовнішнього середовища.

Лущильник на пружинних стійках ЛДП-3, технічні характеристики
Ширина захвату не меньше, м3
Глибина обробки до, см15
Робоча швидкість руху до, км/год18
Продуктивність до, га/год4,5
Кількість дисків, шт.24
Кількість котків, шт.1
Маса агрегату не більше, кг1580
Оптимальна потужність трактора, к. с.80
Ребристість поверхні не більше, см2

 

Детальныше про лущильник на пружинних стійках ЛДП-3 Ви можете дізнатись з відео:

 

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.