Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борони пружинні БПШ

Борони пружинні  БПШ

Призначена для використання в усіх агрокліматичних зонах України: для обробки посівів озимих культур ранньою весною, досходового та післясходового боронування; руйнування післядощової кірки, знищення бур'янів.

БПШ вже багато років є перевіреним інструментом не тільки для якісного механічного догляду, а й альтернативою хімічної боротьбі з бур'янами. Область застосування БПШ дуже широка. Завдяки успішному застосуванню при обробці зернових, технічних, овочевих, бобових культур, пасовищ, БПШ стала відігравати вирішальну роль у сучасному землеробстві. Дуже важливо проводити боронування посівів для руйнування грунтової кірки, особливо на важких грунтах. Як правило, велика кількість опадів у період до появи сходів, спекотна суха погода призводить до утворення грунтової кірки, що заважає доступу повітря, ускладнює проростання рослин. У результаті рослини частково гинуть, сходи з'являються не дружні.

Все це в кінцевому підсумку сильно знижує врожайність і якість посівів. Результатом роботи БПШ стане наявність такої малої кількості бур'янів, яке не зможе вплинути на основну культуру.

Позитивні ефекти при використанні БПШ:

  • Циркуляція повітря в грунті;
  • Регулювання водного балансу (руйнування капілярів);
  • Посилення основної культури.

Успіх не хімічного регулювання кількості бур'янів залежить повністю від Вас, так як тільки Ви є основним спостерігачем процесу обробки землі. Для досягнення результату необхідно вибирати час роботи БПШ в момент сонячної погоди, це сприяє висушування і знищенню зародків бур'янів. Звертайте також увагу на те, щоб земля не була дуже вологою. Оптимальний вплив на грунт, глибина, а також швидкість руху і регулювання зубів, повинні відповідати технологіям вирощування окремих сільськогосподарських культур.

Використання БПШ, яке приводить до успіху

  • Успіх БПШ в боротьбі з бур'янами досягається на 70% завдяки засипці бур'янів ще в початковій фазі, і сприяє утриманню та накопиченню продуктивної вологи, повітряно-газового обміну, обумовлює динамічний розвиток на різних стадіях вегетації. Виходячи з цього факту, можна виявити різні аргументи успішного використання БПШ.
  • Конструктивно обумовлена рухливість і вібрація пружини забезпечує якісне розпушування, прополювання бур'янів у стадії "білої нитки" і при цьому надає дбайливе вплив на сходи культурних рослин.
  • Під час боронування швидкість руху повинна складати 8-12 км / год. Грунт при цьому приводиться в рух інтенсивніше, бур'ян засипається, забезпечуючи кращі результати боротьби з ним. Грамотне і своєчасне використання борін істотно знижує собівартість вирощування сільськогосподарських культур, скорочує витрати на хімічну обробку.
Технічні характеристики
Назва параметруОдин. виміруБПШ-8БПШ-10
Продуктивністьга/год8-9,69-12
Робоча швидкістькм/год8-10
Ширина захватум810
Глибина обробіткуммдо 40
Кількість секційшт.810
Габаритні розміри
- в робочому положенні, до
довжинамм21502200
ширинамм800010000
висотамм10101010
- в транспортному положенні, до
довжинамм21502200
ширинамм42004200
висотамм21703400
Маса конструкціїкг9501050
Агрегатується з тракторамик.с.80-10590-105

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.