Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона дискова садова БДС-2,3

Борона дискова садова БДС-2,3

Призначена для вспушування міжряддя ґрунту садів і виноградників, підрізування та дроблення бур'янів. Конструкція борони дозволяє змістити робочі органи на 60 см без збільшення бічного навантаження на агрегат. Така конструкція дає можливість обробляти ґрунт під кронами дерев, значно зменшуючи їх пошкодження. Агрегатується борона із тракторами класу 1,4.

Типнавісна
Продуктивність, га/годину2-2,5
Робоча ширина захвата, м2,3
Глибина обробки, за 1 прохід, смвід 6 до 12
Робоча швидкість, км/годину9-12
Маса, кг874

Споживачам

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!