Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Агрегат ґрунтообробний комбінований АГК-5,4

Агрегат ґрунтообробний комбінований АГК-5,4

Агрегат ґрунтообробний комбінований з робочими органами підвищеного ресурсу, що забезпечують тиск на 1 диск більше 170 кг. Призначений для обробки ущільнених ґрунтів, знищення бур'янів і подрібнення рослинних залишків після прибирання просапних культур з товстими стеблами, для догляду за луками і пасовищами, а також для основної обробки і підготовки ґрунтів для посіву за технологією Mini-Till.

Конструктивне рішення полягає в тому, що на підпружинених індивідуальних стійках встановлені дводискові секції, розташовані в два ряди на рамі агрегату. Відстань у 250 мм між суміжними дисками, 1300 мм між рядами при куті атаки 15° та куті нахилу дисків 6° забезпечує повне підрізання бур'янів, інтенсивне перемішування ґрунту і виключає забивання агрегату між рядами при обробці засмічених агрофонів. При цьому тяговий опір нижчий у порівнянні з аналогічними знаряддями на 15-20%.

Під час обробки ґрунту, підпружинені стійки різального вузла плавно обходять перешкоди, здійснюючи низькочастотні коливальні рухи, за рахунок чого відбувається самоочищення дисків від рослинних залишків і налипання.

Після обробки ґрунту агрегатом АГК- 5,4 поверхня поля вирівнюється, ущільнюється, на ній зберігається мульчуючий покрив, що оберігає родючий шар від висушування та ерозії.

Конструктивні особливості АГК-5,4

  • двосекційні котки різного діаметру забезпечують якісне подрібнення та вирівнювання поверхні поля;
  • посилена конструкція рами (центральна балка виготовлена з товстостінної труби 300х300х18 мм);
  • пружинний вузол компенсує жорсткі навантаження на раму і дозволяє долати перешкоди;
  • диски агрегата виготовлені з сталі, що містить бор.
Технічні характеристики АГК-5,4
Тип агрегатунапівнавісний
Ширина захвату, м5,4
Продуктивність, га/год5,4-6,4
Робоча швидкість, км/год10-12
Глибина обробки, см10-17
Кут атаки дисків, град.15
Тип робочого органудводисковий
Кількість робочих органів, шт.22
Діаметр дисків робочих органів, мм610/650
Транспортна швидкість, не більше, км/год20
Габаритні розміри у транспортному положенні (Д×Ш×В), мм7470×3500×3900
Маса агрегату, кг7500
Необхідна потужність трактора, к.с.240-300

 

Детальніше про агрегат ґрунтообробний комбінований АГК-5,4 Ви можете дізнатись з відео:

 

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.