Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Агрегат ґрунтообробний комбінований АГК -3,0

 Агрегат ґрунтообробний комбінований АГК -3,0

Призначений для обробки ущільнених ґрунтів, знищення бур'янів і подрібнення рослинних залишків після прибирання товстостеблових просапних культур, для догляду за луками і пасовищами, а також для основної обробки і передпосівної підготовки ґрунтів за технологією Mini-Till. Агрегат ґрунтообробний комбінований з робочими органами підвищеного ресурсу, що забезпечують тиск на 1 диск більш ніж 170 кг.

Конструктивне рішення полягає в тому, що на підпружинених індивідуальних стійках встановлені дводискові секції, які розташовані у два ряди на рамі агрегату. Відстань у 250 мм між суміжними дисками, 1300 мм між рядами при куті атаки 15° і куті нахилу дисків 6° забезпечує повне підрізання бур'янів, інтенсивне перемішування ґрунту і виключає забивання агрегату між рядами при обробці засмічених агрофонів. При цьому тяговий опір знижений, у порівнянні з аналогічними знаряддями на 15-20%.

Під час обробки ґрунту підпружинені стійки різального вузла плавно обходять перешкоди, здійснюючи низькочастотні коливальні рухи, завдяки чому відбувається самоочищення дисків від рослинних залишків і налипання.

Після обробки ґрунту агрегатом АГК- 3,0 поверхня поля вирівняна, ущільнена, на ній збережено мульчуючий покрив, який оберігає родючий шар від висушування та ерозії.

Конструктивні особливості АГК-3,0:

  • двосекційні котки різного діаметру забезпечують якісне подрібнення та вирівнювання поверхні поля;
  • пружинний вузол компенсує жорсткі навантаження на раму і дозволяє долати перешкоди;
  • диски агрегату виготовлені зі сталі, що містить бор.

Технічні характеристики
Тип агрегатунапівнавісний
Ширина захвату, м3,0
Продуктивність, га/год3,0-3,6
Робоча швидкість, км/год10-12
Глибина обробки, см10-17
Кут атаки дисків, град.15
Тип робочого органудводисковий
Кількість робочих органів, шт.12
Діаметр дисків робочих органів, мм610/650
Транспортна швидкість, не більше, км/год20
Габаритні розміри у транспортному положенні (ДхШхВ), мм6380/3075х1560
Маса агрегату, кг3000
Необхідна потужність трактора, к.с.100-120

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.