Акумуляторні батареї
Акумуляторні батареї
Акумулятори BOSCH

Акумулятори BOSCH

Акумулятори BOSCH чудово підходять для установки на всі типи автомобілів та завдяки інноваційним технологіям, застосованим у виробництві, вони працюють на 20% довше інших батарей. Сучасні акумулятори BOSCH виготовляються з використанням срібного легування пластин, що забезпечує високу стійкість батарей до корозії і дозволяє безперебійно працювати навіть при найнесприятливіших зовнішніх температурах. Завдяки особливій конструкції кришки акумуляторів BOSCH, батарея залишається абсолютно безпечною навіть при серйозній поломці.

Під час своєї роботи, акумулятори BOSCH витрачають мінімальну кількість води, що дало виробникові можливість зробити батареї такими, що не потребують обслуговування, а значить захищеними від вологи, пилу та бруду. Разом з тим, акумулятори BOSCH не потребують і частої дозарядки, адже продумана конструкція батареї призвела до значного зменшення саморозряду. Це, в свою чергу, зробило акумулятори BOSCH довговічнішими у порівнянні з продукцією інших виробників батарей.

Bosch S3
Bosch S3

Раціональний та економічний вибір для автомобілів з обмеженою кількістю додаткового устаткування без складних електронних систем безпеки і комфорту.

Bosch S4 Silver
Bosch S4 Silver

Потужне універсальне джерело енергії для автомобілів будь-якого класу, оснащених стандартним сучасним набором енергоспоживачів.

Bosch S5 Silver Plus
Bosch S5 Silver Plus

Сучасні автомобілі, особливо представницького і бізнес класів, пред'являють дуже високі вимоги до автомобільних акумуляторів, які є джерелами енергії, що живлять бортову електричну мережу автомобіля.

Bosch S5 AGM
Bosch S5 AGM

Автомобільний акумулятор Bosch S5 AGM - джерело енергії максимальних можливостей.

Bosch T4 HD
Bosch T4 HD

Акумулятори Bosch T4 HD (Heavy Duty) для вантажного транспорту забезпечують довговічність при екстремальних температурах. Абсолютно не обслуговуються. Характеризуються 100% герметичністю при нахилах до 90° завдяки спеціальним пробкам.

Bosch T5 HDE
Bosch T5 HDE

Акумулятори Bosch T5 HDE (Heavy Duty Extra) розроблені спеціально для екстремальних потреб в енергозабезпеченні і частих випадків розряду. Області застосування: а/м для міжміських перевезень зі спальним відсіком, розвозні вантажівки з підйомною платформою, пожежні автомобілі, комфортабельні туристичні та міські автобуси.

Bosch T3
Bosch T3

Стартерні АКБ серії Т3 створені для використання на важкій сільгосптехніці іноземного виробництва (Case, John Deere, New Holland, CLAAS), а також на вантажівках вітчизняного виробництва та країн СНД (КрАЗ, КАМаЗ, МАЗ і т.д.).