Надійні та прості в обслуговуванні акумулятори. Призначені для вантажних авто. Забезпечать водію стабільну роботу авто в дорозі та комфортний відпочинок на стоянці.
Акумулятори для вантажних автомобілів та сільськогосподарської техніки.
Батареї з підвищеним значенням пускового струму, мають підвищену енерговіддачу;
Значення номінальної ємності 140 - 225 Аг;
Відповідають вимогам стандартів ГОСТ-959, DIN и EN 60095-1;
Система управління якістю сертифікована відповідно стандартів ISO 9001-2000, ISO/TS 16949-2002;
«Золоте» поєднання двох технологій: класичної малосурм'янистої і сучасної кальцієвої. Введення в активну масу діоксиду кремнію і інших хімічних добавок збільшує міцність і пористість. Це виключає характерні недоліки малосурм'янистих і повністю кальцієвих акумуляторів, значно збільшуючи стійкість АКБ до дії низьких температур.
Сучасна технологія виготовлення негативного електроду на основі перфорування металевої стрічки з подальшим розтягненням. В результаті пластина має жорсткішу структуру, знижуються корозія і википання, підвищується міцність і надійність електродів.
Технологія, яка використовується в АКБ для техніки, що схильна до сильних вібрацій, базується на оптимізованому литті малосурм'янистих електродів, при якому жилки рознесені у шаховому порядку. Завдяки цьому активна маса краще тримається на електроді і не обсипається, що значно збільшує термін експлуатації.
Технологія лиття позитивних електродів, при якій вертикальні жилки ґраток стягуються до вушка пластини (яке зміщене до центру у порівнянні зі звичайною пластиною) і при цьому розширюються до верху, знижуючи опір струму. Це значно покращує прийом / віддачу заряду АКБ і збільшує термін її експлуатації.
Корпус АКБ, виготовлений з високоякісного поліпропілена має високу механічну міцність та підвищену температурну стійкість, витримує діапазон від -40°С до +60°С.
Унікальна технологія створення пасти на основі високоокисленого порошку. Розплавлений свинець подається в камеру міксера, охолоджену дистильованою водою. Там він продувається чистим сухим повітрям, створюючи дрібнодисперсний потік свинцевих крапель, які взаємодіють з киснем. У результаті збільшується енергоємність, підвищується пусковий струм.