Спецтехніка
Спецтехніка
Навісне обладнання

Бур шнековий БШ-6/9

Бур шнековий БШ-6/9

Бур шнековий БШ-6/9 створений для буріння ям. Складні технологічні операції він здійснює без зусиль. Підготовка до буріння відбувається швидко і не вимагає складних дій - досить закріплення бура за допомогою триточкової навіски та підключення гідравліки.

Машина працює з ґрунтом різної щільності і складності, у будь-якому випадку показуючи першокласні результати. Можна вибрати між одно- і двошнековою (складеною) конструкцією бура. Як опція: подовжувач шнека (із запобіжником) розміром 30 см.

Технічні характеристики шнекового бура БШ-6/9
Модель БШ-6 БШ-9 БШ-12
Діаметр бура, см 15,24 22,86 30,4
Довжина шнека (без подовжувача), см 106
Маса, кг 72 75 78
Передаточне число редуктора 3:1
Частота обертання шнека, об./хв, не більше 180
Позиції підйому 3
Частота обертамння ВВП трактора, об./хв, не більше 540

Робота з ґрунтами різної щільності і складності

Конструкція бура включає один або два рухливі елементи для глибокої обробки ґрунту незалежно від його щільності. Комплект обтяжувачів (опція) для машини на 157 і 225 кг надає можливість здійснення операцій буріння ям із складним ґрунтом.

Функціонування в складних умовах

Шнек і вузол ВВП шнекового бура сполучені міцною циліндричною сталевою опорою, яка дозволяє утримувати стабільне положення навіть у складних умовах.

Комфорт і зручність в управлінні

Для того, щоб розпочати роботу з буром, досить закріпити його за допомогою триточкової навіски та підключити гідравліку. Завдяки міцній конструкції операторові машини не потрібно покидати місця водія упродовж усієї операції буріння.

Універсальність

Конструкція з використанням болтів, що зрізають, привід через ВВП і можливість регулювання триточкової навіски дозволяє буру працювати з усіма видами тракторів.

Висока надійність

Надійність машини забезпечує міцна циліндрична сталева опора на рамі і рухливих вузлах ВВП приводу.

Ідеальний технічний процес

Великі п'ятисантиметрові вихідні вали з'єднуються з шнеком за допомогою двох болтів для кращої передачі.

Довгий термін експлуатації

Забезпечується захист ВВП трактора від перевантажень під час буріння за допомогою болта, що зрізає.

Детальніше про бур шнековий БШ-6/9 Ви можете дізнатись з відео:

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» з 15 березня по 15 травня 2018 року,проводить наступні продуктові акції