Акційні пропозиції
01.09.2021

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою

Одразу 4 модифікації тракторів потужністю 80-105 к.с., які збираються за ліцензією Мінського тракторного заводу, в Україні включені до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів.

Оновлений перелік техніки міститься у Додатку до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 06.08.2020 № 1485.

Базова модель при виробництві тракторів КИЙ - це добрий відомий трактор Беларус 82.1, який оснащуються додатковим опціями відповідно до потреб споживачів, зокрема потужніший двигун, передній міст балкового типу, підсилена до майже 4500 кг вантажопідйомність ЗНС, сучасний зовнішній вигляд завдяки пластиковому облицюванню, італійське пневмосидіння, кондиціонер, передні грузи та інше.

Трактор потужністю у 105 к.с. в базовій комплектації з урахуванням 25% державної компенсації стає доступний клієнту за дуже привабливу вартість

Значно змінилися й вимоги до якості готової продукції: трактори проходять на спеціальних стендах 3 стадії випробування перед тим як виїхати за межі заводу. Сервісне обслуговування та запчастини доступні у всіх регіонах України.

Трактори випускаються з 2002 року на Тракторному заводі ТОВ «Укравтозапчастина». Все починалося на Ленінській кузні, а останніми роками конвеєр оновлено та розміщено на території заводу «Ніжинсільмаш».

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!